Výherci červencové soutěže o titanové nádobí Top Moravia

Výherci červencové soutěže o titanové nádobí Top Moravia

V červenci mohli návštěvníci Vaření.cz opět soutěžit o kvalitní titanové nádobí od českého výrobce Top Moravia. Dnes již známe výherce a nejlepší odpovědi.

12226×

Soutěže se zúčastnilo 904 soutěžících a drtivá většina soutěžících odpovědělo správně na všechny otázky. Nejdůležitější však byla otázka třetí, a nejlepší odpovědi získávají nádobí od společnosti Top Moravia Q.

Soutěž probíhala od 4. července 2008 do 13. července 2008. V následujícím seznamu výherců tedy naleznete jejich odpovědi a také jména. Výherci již byli kontaktováni prostřednictvím e-mailu za účelem dohodnutí způsobu předání ceny.

Výhry a výherci:

1. místo - Silva Bezděková - Jelikož mám doma spoustu nejrůznějších kuchařek a svou sbírku míním rozšiřovat, zvolila bych rozhodně kuchařku smíšenou. To znamená od předkrmů, přes hlavní chody až po moučníky a dezerty. Každý den je totiž chuť na něco jiného. Kuchařka by rozhodně měla k pokrmům obsahovat barevné fotografie. Všeobecně je lákavější a člověk si udělá jasnější představu, jak má jídlo vlastně vypadat.

2. místo - Jana Komišová - Vařím nejraději podle kuchařek se zdravými recepty. Také se mi líbí kuchařky specializované - např. na italskou kuchyni, čínskou, apod. Nemám ráda, když jsou v kuchařce obsaženy recepty s ingrediencemi, které na českém trhu vůbec nelze sehnat.

3. místo - Zdeňka Haertlová - Titanové nádobí je zdravé a šetří čas. Doporučila bych do této kuchařky vkládat recepty pro mladé, začínající hospodyňky a to od A, do Z, pěkně polopaticky, aby se v receptech vyznaly a kuchařským postupům dobře rozuměly. Potraviny, z kterých by měly vařit, aby byly zdravé a cenově dostupné. Také je třeba vložit návod na používání a udržování titanového nádobí.

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena