Kuřecí v arašídové omáčce

Kuřecí v arašídové omáčce

Na přípravu receptu kuřecí v arašidové omáčce pro dvě osoby budete potřebovat: půl kila kuřecího masa nakrájeného na kostky, olej, sůl, bílý pepř, sladká paprika, 2 mrkve na kostičky, Arašidová pasta ? pindakaas(je možno koupit v orientálních prodejnách) 1,5-2 l kuřecího vývaru vaříme cca 1 hod, knedlík fou-fou, 50 gr másla 400 ml vody nebo dle potřeby 500 dkg polohrubé mouky. <br><a href="http://www.muvi.cz" title="Vyrobeno ve spolupráci s Muvi.cz"><img src="http://www.vareni.cz/gf/gf/bymuvi_button.gif"></a>

Video
884×

Nejvyhledávanějším receptem v mnoha restauracích je Kuře v arašidové omáčce a hlavně krupicový knedlík. Sympatický kuchař Savi Vám v tomto videu ukáže, jak tento skvělý recept připravit.

Na přípravu receptu kuřecí v arašidové omáčce pro dvě osoby budete potřebovat: půl kila kuřecího masa nakrájeného na kostky, olej, sůl, bílý pepř, sladká paprika, 2 mrkve na kostičky, Arašidová pasta ? pindakaas(je možno koupit v orientálních prodejnách) 1,5-2 l kuřecího vývaru vaříme cca 1 hod, knedlík fou-fou, 50 gr másla 400 ml vody nebo dle potřeby 500 dkg polohrubé mouky.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena