Vaření.czMagazínŠkola začala: Svačinový tahák pro rodiče

Škola začala: Svačinový tahák pro rodiče

Škola začala: Svačinový tahák pro rodiče

Prázdniny a téměř bezstarostné dny jsou za námi. Začíná školní rok a určitě přemýšlíte, jak se dětem s jídlem zavděčit a jak svačiny sestavit a kombinovat. Máme pro vás pár šikovných tipů.

44010×

Se začátkem školního roku začíná pro rodiče nelehký úkol v podobě přípravy svačin pro školáky. Svačina musí být pestrá a dodat dítěti energii, ale zároveň musí být pro dítě lákavá, aby neskončila v koši. Pojďme se na svačinky podívat ze všech možných úhlů a nabídnout si možnosti, díky kterým si připravování svačinek usnadníme. 

Svačiny pro školáky

Jak Češi připravují svačiny pro své školní děti? A mají dostatečnou výživovou hodnotu? 

Svačiny

Jde to i zdravě, chutně a s fantazií

První školní týden je tady a možná hledáte inspiraci na školní svačinky. Pojďme se podívat, co by školákům mohlo zachutnat.

Svačiny

Jak začít připravovat chutné svačinky, které děti ocení?

Určitě už jste někdy se svými známými zavzpomínali na školní jídelny. Někdo na ně nedá dopustit, někdo neskrývá znechucení. Nějak podobně to asi vypadá, když přijde řeč na školní svačiny našeho dětství. Obvykle se smíchem vzpomínáme na univerzální chleba se salámem, který pravidelně zůstal nesnězen. Asi bychom všichni chtěli, aby to naše děti nedělaly stejně.

Do

Svačinky, které u dětí zabodují: Domácí pribináček, zvířátkové toasty a špagetová hnízda

Mami, já mám hlad! Pokud máte doma jedno a více dětí, tuhle větu určitě dobře znáte. Máme pro vás 11 skvělých receptů, kterými dětem uděláte radost.

Svačinky,

Do družiny i na doma 

Tvarohové svačinky za třetinu: Vsaďte na domácí přípravu!

Proč zbytečně utrácet, když si oblíbené tvarohové svačinky můžeme připravit i doma. Času na vaření a pečení máme teď víc než dost. Naučíme vás nejen domácího pribináčka, veku nasladko, chlazené mléčné řezy, ale i oblíbenou treskovou pomazánku.

Tvarohové

Když děti honí mlsná: Tipy na zdravé odpolední svačiny

Zdravá svačina má své místo v jakémkoliv jídelníčku. Vyzkoušejte naše jednoduché recepty na odpolední svačiny, díky kterým nebudete mít výčitky a zároveň si skvěle pochutnáte.

Když

Závěrem: Také s "láskou" vzpomínáte na některé pokrmy?

To nejhorší ze školní jídelny

Při vzpomínání na léta strávená ve školní lavici nás možná často myšlenky zavanou také do školní jídelny. Zavzpomínejme, ale tentokrát už aspoň s pousmáním. 

To

Úvodní foto: Shutterstock.com

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena