Moderní zavařování po celý rok

Moderní zavařování po celý rok

Na našem trhu se každoročně objeví řada novinek a vylepšení v oblasti zavařování a uchovávání potravin. Pojďme se podívat na nejnovější z nich.

9222×

Sklenice Čtyři roční období jsou novinkou na našem trhu. Jsou výborné nejen na uchování suchých potravin – koření, těstovin, mouky, cukru, sušených hub, sušeného ovoce, atd., ale především jsou určené pro zavařování ovoce, zeleniny a hub.

V dnešní době se mnoho z nás vrací k domácímu zavařování, protože upřímně není nad domácí marmeládu nebo domácí nakládané okurky. Maminky začínají dělat domácí přesnídávky pro své děti, mnozí si zavařují jídla, když jedou na dovolenou a k tomu jsou tyto sklenice určené. Mají moderní design a velmi snadné použití. Už se nemusíte „houpat“ na zavařovací hlavě a několikrát zkoušet jestli je sklenice správně dotažená. Sklenice jednoduše zavřete, běžnou silou zašroubujete a dáte sterilovat nebo jen otočíte dnem vzhůru. Na stránkách www.zavarovaci-sklenice.cz, najdete nabídku sklenic Čtyři roční období , praktické rady o zavařování a také recepty, které jsou neustále doplňovány. Jak napovídá název sklenic, v každém ročním můžeme zavařovat – od jara začneme marmeládami, pampeliškovým medem, v létě kompoty, čalamádami , na podzim si zavaříme houby a různá čatní a v zimě třeba pečený čaj.

Každý si může zavařit cokoli podle své fantazie nebo podle některého z receptů. Kdo se do zavařování pouštět nechce, může upéct domácí cukroví nebo sušenky, naskládat je do sklenic a pak už stačí dát na sklenici látkovou ozdobu, napsat na etiketu věnování a potěšit kohokoli originálním dárkem. Více informací můžete také nalézt na www.zavarovaci-sklenice.cz.

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena