Tříbarevná zmrzlina pro děti

Nejsnadnější recept na zmrzlinu, která je vhodná i pro ty nejmenší.


0.00x
10 min

Postup přípravy

Nejdříve si umyjeme jahody, zbavíme stopek a ve vyšší misce rozmixujeme tyčovým mixérem. Připravíme si formičky na zmrzliny a do každé formičky nalijeme rovnoměrně jahodovou část. Poté oloupeme kiwi a opět rozmixujeme tyčovým mixérem. Tuto směs opatrně přendáme na jahodou část. Následně oloupeme banány a také rozmixujeme tyčovým mixérem. Banánovou směs přendáme do formiček na kiwi část a na závěr zapíchneme dřívko na držení zmrzliny.


Takto připravené zmrzliny dáme minimálně na půl dne do mrazáku.


Může se stát, že vám zmrzlina nepůjde hned vyndat z formiček. Stačí formičky ponořit na chviličku do horké vody a zmrzliny půjdou snáze vyndat.


Recept na domácí tvarohové nanuky krok za krokem


Zmrzlina k létu patří a domácí výroba nanuků není vůbec těžká. Ke kupovaným smetanovým zmrzlinám se tato nedá přirovnat - je jemná, krémová a bez přídavku zbytečné vody. A na chuti je to opravdu znát. Čerstvé ovoce jí dodává na svěžesti.


Recept


Ovocné osvěžení z dozrávajících jahod: Domácí zmrzlina, nanuky i sorbet


Jahodová sezóna je před námi, tak si ji pojďme pořádně užít. Naučíme vás nejen domácí jahodovou zmrzlinu, ale i zdravější a lehčí sorbet, jahodové nanuky a úžasně jednoduchou jahodovou dřeň.


Ovocné


Je nám líto, ale váš prohlížeč tuto funkci nepodporuje...


Poslat recept Tříbarevná zmrzlina pro děti

Zpět na recept
Druh jídla
Chuťovky