Vaření.czMagazínTitanium Manta Ray Oven - moderní pečení

Titanium Manta Ray Oven - moderní pečení

Titanium Manta Ray Oven - moderní pečení

Je absolutním unikátem na českém i zahraničním trhu. Spojuje v sobě třicetiletou tradici pečení v Remosce s exkluzivními vlastnostmi titanového nádobí Titanium Extra Quality. Titanium Manta Ray využívá celosvětově unikátní metody přenosu tepla dotykem z pečicího víka do základního korpusu nádoby.

13245×

Stejnoměrným prohřátím celého vnitřního prostoru nádoby se zabezpečuje rovnoměrné propečení připravovaných jídel. Díky ohřevu shora a mimořádným vlastnostem nádobí TITANIUM Extra Quality probíhá přenos tepla mnohem rychleji. Zároveň nedochází k úniku tepla, neboť nádoba má jedinečnou konstrukci, tloušťku stěn a především dna. Korpus ze siluminu přenáší teplo 7 x rychleji než litina, železo nebo nerezová ocel.

Nejprve si shrňmě výhody

zdravé vaření - úspora energie - jedinečná chuť výsledných jídel - jednoduché a bezpečné ovládání - smaží, vaří, opéká, rozmrazuje - snadná údržba - univerzálnost vaření, možnost přípravy všech pokrmů - použitelnost ve všech situacích pro všechny uživatele (kuchyně, koleje, kempy, karavany) - výhodné i pro diabetiky a pro lidi s problémem zvýšeného cholesterolu či k přípravě dietních pokrmů

Pečicí víko Manta Ray Oven

Je absolutním unikátem na českém i zahraničním trhu. Spojuje v sobě třicetiletou tradici pečení v Remosce s exkluzivními vlastnostmi titanového nádobí Titanium Extra Quality. Titanium Manta Ray využívá celosvětově unikátní metody přenosu tepla dotykem z pečicího víka do základního korpusu nádoby.Stejnoměrným prohřátím celého vnitřního prostoru nádoby se zabezpečuje rovnoměrné propečení připravovaných jídel. Díky ohřevu shora a mimořádným vlastnostem nádobí TITANIUM Extra Quality probíhá přenos tepla mnohem rychleji. Zároveň nedochází k úniku tepla, neboť nádoba má jedinečnou konstrukci, tloušťku stěn a především dna. Korpus ze siluminu přenáší teplo 7x rychleji než litina, železo nebo nerezová ocel.

Je odolná?

Ani při tepelném šoku, ochlazením studenou vodou, nedochází u této nádoby k deformaci. Tepelný šok naopak usnadňuje její čištění. S tímto revolučním systémem, díky speciálním antiadhézním vrstvám naneseným jak na víko, tak celou spodní nádobu, je připalování pokrmů minulostí. Systém je opatřen dvěma ventily pro regulaci přebytečných par, takže je zachována optimální cirkulace tepla a páry, a pokrmy tak získávají specifickou, jedinečnou chuť. Navíc jsou zachovávány i veškeré živiny, minerály a vitamíny.

Mohu Manta ray položit kamkoliv?

Systém obsahuje izolační podložku, vyrobenou ze speciálního plastu, která zabraňuje přenosu tepla mezi varnou nádobu a plochou, na níž vaříme.

Kde všude si mohu v MANTA RAY uvařit?

Celý systém je univerzální a jednoduchý. Můžete jej využívat naprosto kdekoliv, např. v domácnosti, na chatě, na lodi, v kempu, na kolejích nebo ubytovnách. Je lehce přenosný a skladný, a tak vám poslouží jako mobilní kuchyně.

Je malý, velký nebo tak akorát?

Jednoznačně tak akorát! Celý systém má tvar čtyřhranu v rozměru 26 x 26 cm, při výšce 15 cm. Tento tvar má v praxi mnoho výhod, především užitnou plochu než mají kulaté nádoby stejného průměru. To znamená, že se do něj vejde větší množství surovin, což využijete především u přípravy ryb, špízů, kuřecích stehen a mnoha dalších potravin.

Ušetří nám?

Tento kompaktní systém je velmi úsporný. Úspora energie je v porovnání s elektrickou troubou markantní - TITANIUM MANTA RAY má příkon 500 W oproti drahé elektrické troubě s příkonem 2000 W.

Technickou specifikaci elektrického varného systému Titanium Manta Ray naleznete na stránkách výrobce - společnosti Top Moravia Q
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena