Velmi suché Martini

Jednoduchý recept na slavný drink. Martini je králem aperitivních nápojů, ale o jeho složení se vedou spory. Někdo říká, že stačí, když na gin padne stín vermutové láhve.


4.36x
10 min

Postup přípravy

V šejkru důkladně promícháme gin a vermut. Vše samozřejmě důkladně vychlazené. Velmi suché Martini přelijeme do sklenky podle chuti naplněné ledem a vložíme olivu. Velmi suché Martini ihned podáváme.

Všechny ingredience na drink Velmi suché Martini by měly být dobře vychlazené. Hodí se pro každou slavnostní příležitost. 

Poměr míchání vermutu a ginu v tomto nápoji je proměnlivý. Jedná se totiž o nejznámější a nejobyčejnější koktejl na světě, není dáno, která varianta je ta nejlepší. Různé recepty se většinou shodují většinou pouze na olivě a ta bývá občas nahrazena citronovou kůrou. 

Foto: Shutterstock.com 

Připravte se na další vlnu veder: Míchané drinky a osvěžující sorbety vás nakopnou

Předpověď počasí na další dny hlásá teploty okolo třicítky a jasno. Pro nás to znamená jediné, užít si horké léto. Připravili jsme pro vás pár receptů na letní drinky a domácí sorbety z čerstvého ovoce. Snadná příprava a odměna v podobě osvěžení zaručena.

Domácí drinky

user-icon

autor lumik

Je nám líto, ale váš prohlížeč tuto funkci nepodporuje...

Poslat recept Velmi suché Martini

Zpět na recept
Druh jídla
Nápoje
Národní kuchyně
Žádná

Dostávejte recepty e-mailem

Nechte si pravidelně zasílat dávku čerstvých dobrot přímo do vaší schránky.

Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena