Vaření.czReceptyVánočka s jablky z domácí pekárny

Vánočka s jablky z domácí pekárny

Zůstala vám někdy vánočka a nemáte už na ni chuť? Jednoduše a účelně ji můžeme použít s jablky a upéci v domácí pekárně. Určitě bude chutnat.


4.237x
60 min
1×

Postup přípravy

Stačí, když si nakrájíme vánočku na plátky asi tak 1 cm hrubé. V misce s mlékem vánočku namáčíme a klademe do domácí pekárny. Ještě si očistíme jablka a nakrájíme na kolečka. Pak jablka dáváme na plátky vánočky do pekárny a střídáme. Jedna vrstva vánočky, druhá jablka. Každou vrstvu posypeme skořicovým cukrem. Vrch zakončujeme vánočkou, na kterou dáme kousky másla. V domácí pekárně pečeme v programu 12. Pekárnu ale vypneme asi tak 15 minut před ukončením programu. Po upečení vánočku s jablky dáme na talíř a zdobíme moučkovým cukrem.

Recept na šlehačkovou bábovku z domácí pekárny krok za krokem

V domácí pekárně lze nejen připravovat těsta a péct chléb, ale lze ji kompletně využít na přípravu sladkého moučníku, a to včetně upečení. FOTORECEPT krok za krokem.

Recept

Jemná šlehačková vánočka krok za krokem

Dnes si připravíme tradiční vánočku, ovšem vyladěnou tak, aby se rozplývala na jazyku, byla jemná, nadýchaná a vláčná. V medové krustě s křupavými mandlovými lupínky. Zapletená je ze 6 pramenů, tím bude krásně utažená a nebude se nikde rozjíždět.

Jemná

user-icon

autor Jovi

Je nám líto, ale váš prohlížeč tuto funkci nepodporuje...

Poslat recept Vánočka s jablky z domácí pekárny

Zpět na recept
Druh jídla
Moučníky
Národní kuchyně
Recepty z české kuchyně
K příležitosti
Vánoční recepty

Dostávejte recepty e-mailem

Nechte si pravidelně zasílat dávku čerstvých dobrot přímo do vaší schránky.

Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena