Autorka uvádí 1/4l mléka, tak jsem odhadovala, že podle toho udělám množství palačinkového těsta. Nakonec jsem ale udělala těsta 1l a bylo to akorát.
A ještě jsem přidala na konci pečení sýr typu nivy a jídlo bylo exkluzivní! Moc děkuji za recept, výborný!!!!!!!