Vaření.czMagazínOkořeňte svůj sexuální život

Okořeňte svůj sexuální život

Okořeňte svůj sexuální život

V jakémkoliv vztahu přijde čas, bez ohledu na to, jak jste spolu šťastní či jak si rozumíte, kdy se váš sexuální život může stát nudným a stereotypním. Způsobit to mohou hormony, stres, únava nebo jste zkrátka se svou drahou polovičkou až příliš dlouho. Nezoufejte!

273×

I když se věci stanou trochu jednotvárnými, je mnoho způsobů, jak vše napravit! Níže jsou uvedeny tři nejúspěšnější ověřené techniky, které váš intimní život dostanou na zcela jinou úroveň. Okořeňte svůj vztah a dodejte mu vzrušení, které si zaslouží!

 

 1.      Naučte se nové sexuální pozice

 Jedná se o nejjednodušší, ale také nejúčinnější způsob, který může znovu zažehnout jiskru vašeho vztahu. Pokud váš partner nepociťuje potřebu učit se nové pozice, převezměte vedení. Objevujte, co je vám příjemné a co vás dovede k neodolatelnému orgasmu. Neobávejte se také popadnout erotické pomůcky, pomocí nichž si při sexu můžete dráždit erotogenní zóny.

 

2.      Změňte prostředí

 Pokud míváte sex po většinu času v ložnici, pokuste se tyto příjemné a vzrušující hrátky přesunout jinam. Co například do koupelny? Můžete se příjemně dráždit ve vaně či ve sprše pod proudem tekoucí vody. Nebo si udělejte radost a jeďte na víkend na chatu či do hotelu, kde si spolu můžete užívat, dokud nebudete mít dost!

 

3.      Vyzkoušejte erotické pomůcky

 Sexuální hračky se v mnoha případech používají především během předehry. Je sice pravdou, že jsou skvělé pro vzájemné zahřívání a dráždění před sexem. Proč by ale užívání erotických pomůcek mělo končit předehrou? Při sexu se naskytne spousta situací, kdy máte vy či váš partner volné ruce. Nechte ho, ať erotickou pomůcku popadne a dovede vás do orgasmického ráje. Je vám také jistě známo, že neexistují sexuální hračky pouze pro ženy. Pořiďte svému milému mužskou erotickou pomůcku. Zažije zcela nové a nezapomenutelné pocity!

user-icon

autor Kubik

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena