Vaření.czMagazínJak na špagety Aglio Olio e Peperoncino, aby byly al dente a chuťově skvělé

Jak na špagety Aglio Olio e Peperoncino, aby byly al dente a chuťově skvělé

Jak na špagety Aglio Olio e Peperoncino, aby byly al dente a chuťově skvělé

Recept na špagety Aglio Olio e Peperoncino je jednoduchý, o to důležitější je jeho provedení. Pojďme se je spolu naučit tak, aby byly dokonalé.

5380×

Recept na špagety Aglio Olio e Peperoncino je jednoduchý, o to důležitější je jeho provedení, říká o špagetách s olivovým olejem a feferonkami majitel pražské restaurace Al dente Gianfranco Coizza.

Zdroj: Aktuálně.cz, iHNed.cz
Foto: Pixabay.com

Těstoviny v podzimním jídelníčku: Zapečte je!

Zapékané těstoviny jsou velmi vděčné - jsou levné, ne moc pracné a zasytí opravdu celou rodinu. Přinášíme vám 8 skvělých receptů na těstoviny z jednoho pekáčku - zapečené se zeleninou, uzeninami, ale i houbami.

Těstoviny

Když jíme očima: Úžasná rajčatová galetka krok za krokem

Dnes si připravíme skvělou rajčatovou galetku v křehké parmezánové krustě. Postup je velmi jednoduchý a výsledkem oslníte nejednu návštěvu.

Když

Videorecept: Báječné domácí těstoviny s pestem a kuřecím masem

Domácí tagliatelle ve smetanové omáčce s kousky kuřecího masa, sušených rajčat a bazalkovým pestem, lehce pikantní a velmi dobré. Recept je trochu náročnější na čas díky přípravě domácích těstovin, ale výsledkem je oběd, na kterém si opravdu pochutnáte.

Videorecept:

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena