Vyšleháme bílky do pěny, přidáme cukr a žloutky a šleháme do husté hmoty. Nakonec přidáme mouku a prášek do pečiva.
Těsto nalijeme do vymazané a moukou vysypané dortové formy a pečeme v předem vyhřáté troubě na 160 °C, dokud korpus na povrchu nezrůžoví a není propečený (zkusíme špejlí).
Vyšleháme máslo s cukrem a přidáme tvaroh. Pořádně vyšleháme, až je náplň skoro jako pěna. Podle návodu na sáčku uděláme z želatiny a ze šťávy z jahod (použila jsem domácí jahodový kompot) želé.
Na vychladlý korpus, který necháme ve formě, natřeme krém a poklademe jahodami. Nakonec nalijeme želatinu a dort necháme ztuhnout v ledničce. Jeli korpus moc vysoký, rozřízneme jej napůl a použijeme jen polovinu, aby se nám dort vešel do formy. Zbytek použijeme podle své fantazie.