Manžel cuketu nejí, ale když jsem ji udělala podle Vašeho receptu a neřekla jsem mu, že je to cuketa, zblajznul všechno a pak se zeptal, co to bylo. Dneska už to baští pravidelně.
Romca
Výborné!
Skutečně skvělý a přitom jednoduchý recept! Nechala jsem se inspirovat jednou přispěvatelkou a přidala oregano - nemělo to chybu. Už mám v oblíbených. Děkuji autorovi za sdílení receptu!
Tomáš
super
Včera jsem vyzkoušel a bylo to super. Jednoduché, rychlé, levné a hlavně moc dobré
Betmen
výborné
mňam, také jsem přidala šunku, nakonec trochu opepřila :)
nika
povedené
Moc dobré! Podle jednoho příspěvku jsem cuketu ještě posolila, sýr jsem měla po ruce jen Čedar, ale moc bodl. Pekla jsem to asi 20 minut na 150°, ale to bylo málo, takže jsem pak na neurčitou dobu osolila trobu na 200°a jak to už dobře bublalo, tak jsem to vyndala a vše bylo OK - cuketa měkká, sýr roztečený a nic nespálenýho.