Vaření.czMagazínVítěz soutěže MasterChef pokřtil svou kuchařku

Vítěz soutěže MasterChef pokřtil svou kuchařku

Vítěz soutěže MasterChef pokřtil svou kuchařku

Petr Jonáš ve středu 19. prosince v Praze slavnostně pokřtil svou prestižní kuchařku.

4381×

Vítěz fenomenální kuchařské show MasterChef Petr Jonáš ve středu 19. prosince v Praze slavnostně pokřtil svou prestižní kuchařku, která byla kromě finanční odměny milionu a čtvrt korun součástí jeho výhry. Luxusní knihu nazvanou MasterChef - Deník vítěze přišli spolu s Petrem úspěšně uvést na knižní trh i bývalí Petrovi soupeři Pavel Duda nebo Jana Podaná. Zodpovědné role kmotra se ujal jeden z porotců, přísný šéfkuchař Radek Šubrt. O pohoštění se postaral sám vítěz soutěže, který dostál svému titulu MasterChefa a pro přítomné hosty připravil ochutnávku svého vánočního cukroví. Právě Petrovým cukrovím potom netradičně Radek Šubrt knihu pokřtil.

"Tato kniha vlastně vznikala už v průběhu soutěže, kdy jsme si všichni soutěžící vedli každodenní deník a zapisovali si vlastní recepty," prozradil Petr Jonáš. Jak sympatický provozovatel kavárny v Brně přiznal, soutěž MasterChef už mu začíná měnit pracovní život. Navíc se rozhodl, pokud to čas dovolí, otevřít svůj už druhý podnik.

Zdroj: Nova.cz

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena