Dodržujete pitný režim?

Dodržujete pitný režim?

Dodržujete pitný režim? Nebo spoléháte na to, že se váš organizmus sám přihlásí o tekutiny? Nechte si poradit od robůtka jménem pitBot.

12519×

V 21.století, uspěchaném století, plném technických novinek zapomíná mnoho lidí na základní lidské potřeby. Jsou tací, kteří u počítače, internetu stráví celý den a zapomínají se například napít. Pak nastávají zdravotní komplikace.

Kofola, výrobce šumivého moku spustila nový projekt. Nazvalo ho pitBot a je založený na oslovení robůtka prostřednictvím ICQ. Robůtka aktivujete odesláním textu "AHOJ" na číslo 453966919 a dál už vás povede sám. Vyzkoušet si ho samozřejmě můžete přímo na webových stránkách www.pitnyrezim.cz aniž by jste si ICQ instalovali. Doporučení jsou poměrně obecná a je třeba si přečíst tu zprávu malým písmem na spodní části stránky.

Doporučení a rady poskytnuté pro pitný režim osob v rámci "Kofola pitBot" jsou pouze informativní a nezávazné. Nejedná se o lékařská doporučení. Veškeré medicínské kroky konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Zdroj: Emag.cz, Pitnyrezim.cz

user-icon

autor Michy

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena