Kokosové koule

Jednoduché, rychlé a oblíbené cukroví, které nikdy nezklame.


0.00x

Postup přípravy

Kokosové koule jsou oblíbeným druhem nepečeného cukroví, do kterého můžete použít a zužitkovat i nejrůznější zbytky a přebytky z přípravy ostatního pečeného cukroví. Příprava je snadná a nezabere příliš času, obvykle se však brzy přesvědčíte, že jedna dávka nebude stačit. Poctivé kokosové koule by měly chutnat po kvalitním másle, spoustě dobrého kakaa a kokosu.

Budeme potřebovat mleté, rozmixované nebo nastrouhané piškoty, změklé máslo, kakao, vanilkový cukr a rum. Vše smícháme a vypracujeme dobře sjednocené těsto, které se nelepí na ruce ani na mísu. Podle potřeby můžeme přidat piškoty, podle chuti také rum. Z pečlivě propracovaného těsta tvarujeme kuličky pokud možno stejné velikosti, které poté obalujeme ve větším množství kokosu. Kokosové koule uchováváme v chladu, nejlépe v lednici a v dobře uzavřené krabici.

BLOG Rychlé Fit recepty: Nepečené kokosové kuličky s čokoládou

Taky děláváte na Vánoce kokosové kuličky, po kterých se jen zapráší. Co tak zkusit dvoubarevné.

BLOG

Recept na bounty kuličky krok za krokem

Tento týden přichází na řadu příprava nepečeného cukroví. Tyto kuličky jsou kokosovo-čokoládové a chuťově výborné! Pokud chcete, aby vám bounty kuličky vydržely do Vánoc, doporučujeme pečlivě uschovat!

Recept

Když nestíháte péct: Snadné nepečené cukroví na poslední chvíli

Ani se nenadějeme a je tu Štědrý den. Při pohledu do kalendáře možná začínáte propadat panice, co všechno jste si naplánovali upéct, ale přesto jste to nestihli. Pusťte se klidně do nepečeného cukroví, které můžete průběžně přidělávat ještě v průběhu vánočních svátků, bude vždy čerstvé a skvělé.

Když

user-icon

autor Veronika

Je nám líto, ale váš prohlížeč tuto funkci nepodporuje...

Poslat recept Kokosové koule

Zpět na recept
Druh jídla
Cukroví
Národní kuchyně
Česká
K příležitosti
Vánoční recepty

Dostávejte recepty e-mailem

Nechte si pravidelně zasílat dávku čerstvých dobrot přímo do vaší schránky.

Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena