Vaření.czMagazínZkuste být v kuchyni odvážnější

Zkuste být v kuchyni odvážnější

Zkuste být v kuchyni odvážnější

Kuchyně je více než jen místnost, kde se vaří. Je srdcem domova, nejrušnějším místem v domácnosti a centrem každodenních aktivit. Každý den tu začíná a každá dobrá oslava tu končí.

1127×

Kuchyně je více než jen místnost, kde se vaří. Je srdcem domova, nejrušnějším místem v domácnosti a centrem každodenních aktivit. Každý den tu začíná a každá dobrá oslava tu končí. Kuchyně je právem jednou z nejdůležitějších místností v našem domově. Protože pokud kuchyně nefunguje, pak nic jiného fungovat nemůže. Jen dobře vyřešená a kvalitní kuchyně zvládne i ten největší nápor po mnoho let a můžete se v ní bez obav pustit do odvážnějších výtvorů. A jak si vybrat tu správnou? Napoví vám třeba prodloužená záruka, kterou ne každý výrobce poskytuje.

Správná kuchyně musí splňovat náročné požadavky na funkčnost, ergonomii, bezpečnost (zejména kvůli dětem), ale také na estetiku a v neposlední řadě by také měla být energeticky úsporná. Kuchyňská linka každý den podstupuje zatěžkávací zkoušky vlivem působení vody, tuku, páry, horka apod. Vyplatí se tedy sledovat testy, kterými výrobky procházejí a dokládají jejich kvalitu. O té svědčí také délka záruky poskytovaná výrobcem či prodejcem ? například IKEA nabízí na vybrané kuchyňské systémy záruku 25 let, což je jedna z nejdelších záruk na trhu.

Funkční kuchyně musí být logicky, přehledně a chytře uspořádaná. Týká se to i kuchyňských spotřebičů ? chladniček, mrazniček, trub či varných desek apod. V dnešní době, kdy se klade důraz na energetické úspory, je dobré si vybírat podle energetické třídy a opět také s ohledem na délku záruky. Kromě standardní dvouleté záruky poskytují některé společnosti prodlouženou záruční lhůtu. Například společnost IKEA poskytuje na většinu kuchyňských spotřebičů ze svého sortimentu záruku 5 let.

Ušetřit v rodinném rozpočtu z dlouhodobého hlediska můžeme nejen díky energeticky úsporným spotřebičům, ale i tím, že si vybereme kuchyňské vybavení, které nabízí nejlepší poměr cena/výkon. Vyplatí se rovněž využít zvýhodněných nabídek obchodníků.

TIP: V období od 27. září do 7. listopadu 2012 pořídíte v obchodních domech IKEA velmi výhodně novou kuchyni a spotřebiče. Při koupi funkční kuchyně za více než 25 000,? (spotřebiče nejsou v této částce zahrnuty), kterou doplníte spotřebiči, získáte kartu IKEA na další nákup v hodnotě až 15 000,? v závislosti na počtu zakoupených spotřebičů. Více informací se dozvíte na webových stránkách www.IKEA.cz.

(Tento článek obsahuje obchodní sdělení.)

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena