Vaření.czMagazínZdravým šéfkuchařem s troubami Jet Chef

Zdravým šéfkuchařem s troubami Jet Chef

Zdravým šéfkuchařem s troubami Jet Chef

Neocenitelným pomocníkem při přípravě zdravých a plnohodnotných pokrmů vám budou multifunkční trouby Jet Chef od společnosti Whirlpool.

13058×

Dodržování zdravého životního stylu je v dnešní hektické době stále komplikovanější. To se projevuje především na špatném způsobu stravování a absenci pohybu. Neocenitelným pomocníkem při přípravě zdravých a plnohodnotných pokrmů vám budou multifunkční trouby Jet Chef od společnosti Whirlpool.

Multifunkční trouby Jet Chef připomínají svými rozměry klasické mikrovlnné trouby, lze v nich však uvařit takřka vše, na co si vzpomenete. Zvládnou grilování, pečení a dokonce i vaření v páře, které je při zdravém způsobu stravování velmi vhodným způsobem přípravy pokrmů. Zachová v potravinách výživné látky a připravený pokrm je měkký a šťavnatý. To vše bez přidání tuku.

Unikátní inteligentní technologie 6. smysl za vás při vaření převezme starost o přípravu jídla a pomocí senzoru trouba sama zjistí, jaký je počáteční stav pokrmu a porovná ho s očekávaným stavem na konci procesu. Podle výsledku pak zvolí optimální výkon trouby a oznámí, jak dlouho se jídlo bude připravovat. Při vaření v páře tak můžete vařit jako opravdový šéfkuchař, protože 6. smysl řídí celý proces a vstřikuje správné množství páry ve správný okamžik. Pokrm se připravuje ve speciální nádobě, která je součástí sady k multifunkčním troubám Jet Chef.

Další funkcí multifunkčních trub Jet Chef, která pomáhá připravit pokrm šetrně a zdravě je patentovaná technologie horkého vzduchu Jet Stream. Ta zajišťuje rovnoměrné propečení připravovaného pokrmu stejně jako v tradiční troubě, ale ve srovnání s ní se jídlo peče nebo vaří při nižší teplotě a díky současnému působení mikrovln i za podstatně kratší dobu. Tím se šetří nejen energie, ale především výživné látky pokrmu.

Soutěžní TIP:


user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena