Výsledky soutěže o kurzy japonské kuchyně a sushi

Výsledky soutěže o kurzy japonské kuchyně a sushi

Výsledky první soutěže v roce 2013 jsou zde. Tři výherci se mohou těšit na kurz japonské kuchyně a Sushi.

2313×

První letošní soutěž na Vaření.cz Vám přinesl portál amplion.cz. Zde najdete spoustu zajímavých nabídek z oblasti jídla, zboží, hubnutí či cestování, a to až s 90% slevami! Navíc se tu pravidelně objevují tématicky zaměřené týdny. Hledáte například zimní dovolenou za super cenu? Co takhle 5 dní v Alpách s ubytováním, polopenzí, dopravou i skipasem za pouhých 4999 Kč? Vyberte si z široké nabídky svou ideální dovolenou na povánočním výprodeji zimních pobytů za polovinu!

CENY PRO VÝHERCE

Tři výherci získají Kurz japonské kuchyně a sushi v hodnotě 2790 Kč a stanou se mistry v přípravě sushi a dalších japonských pokrmů!

Během 2,5 hodinového kurzu s profesionálním kuchařem vás čeká příprava správné sushi rýže a budou vám představeny japonské suroviny, jejich využití a nákup. Následovat bude krájení zeleniny a lososa, což má také svá pravidla. Až budete mít vše nakrájené, vrhnete se do přípravy rolek. Společnými silami se připraví sushi set o 28 kusech. Osvojíte si vrstvení surovin, zabalení do rolek a jejich krájení. Aby pokrm lahodil i oku, nazdobíte si wasabi a zázvor. Společnými silami připravíme Wakame salát z mořských řas a japonským dresinkem. A po práci vás čeká to nejlepší - konzumace.

Tento jedinečný kurz bude probíhat v Bangkok restaurant, která se pyšní oceněním THAI select, které uděluje thajská vláda jako známku nejvyšší kvality thajským restauracím po celém světě. Toto ocenění mají pouze tři restaurace v ČR.

V soutěži jsme se ptali na následující otázku

  1. Jak se na portálu amplion.cz nazývá sekce s výběrem pobytů? (správná odpověď: báječná dovolená)
  2. V soutěži soutěžilo celkem: 1300 soutěžících.

Jména šťastných výherců

1. Lucie Wainerová
2. Hana Musilová
3. Miláček st. Stanislav

Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailu.

Výhercům GRATULUJEME

Nová soutěž

Pokud jste nevyhráli, můžete zkusit štěstí v nové soutěži.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena