Vaření.czMagazínVykoledujte si Velikonoce s Albertem

Vykoledujte si Velikonoce s Albertem

Vykoledujte si Velikonoce s Albertem

Velikonoce se blíží. Užijte si je tradičně či netradičně, prostě po svém, spolu s nápady z nové věrnostní kampaně obchodů Albert.

1265×
Vtipné, rodinné, tradiční, exotické, hodovní, ať už vaše Velikonoce vypadají jakkoliv, v obchodech Albert najdete inspiraci jak na velikonoční recepty, tak na doladění té pravé velikonoční atmosféry. S novou věrnostní kampaní si vykoledujete skvělé Velikonoce.

Velikonoce si koledují o nápady

V prodejnách Albert startuje nová sběratelská kampaň o velikonoční pomocníky do kuchyně, díky kterým se vaše kuchyň promění v kreativní studio. Kampaň s názvem „Velikonoce si koledují o nápady“ představí velikonoční vykrajovátka, tvořítka, pečící formy a další pomůcky na velikonoční pečení od prestižního německého výrobce Zenker.

Zákazníci získají za každých 200 korun nákupu jeden bod. Za 10 bodů pak získají zdarma sadu vykrajovátek či tvořítek nebo s výraznou slevou třeba speciální 3D pečící formu na beránka, zajíce či formu na koláč. Kampaň běží ve všech obchodech Albert až do 3. dubna.

Beránek z 3D formy bude hrdinou Velikonoc

Jednou z lákavých odměn velikonoční věrnostní kampaně jsou unikátní 3D pečící formy na beránka či zajíce, do kterých stačí těsto pohodlně nalít a díky nepřilnavému povrhu Teflon Classic ho i snadno vyklopíte. A s tímto skvělým receptem na piškotového beránka zaručeně nebude forma čekat na své další využití až do dalších Velikonoc.
Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena