Vaření.czMagazínVařte zdravě s keramickým nádobím GreenPan™

Vařte zdravě s keramickým nádobím GreenPan™

Vařte zdravě s keramickým nádobím GreenPan™

Jste milovníci vaření, kteří nedají dopustit na zdravá a chutná jídla? Máme pro vás tip na slevu na unikátní sadu keramického nádobí belgické značky GreenPan™.

1237×

Jste milovníci vaření, kteří nedají dopustit na zdravá a chutná jídla? V tom případě se můžete začít těšit na podzimní nákupy v Albertu, protože od 9. října 2013 za ně budete moci získat slevu na unikátní sadu keramického nádobí belgické značky GreenPan™. Akce potrvá až do 21. ledna 2014, takže můžete udělat radost i svým blízkým pod vánočním stromečkem.

Pro přípravu lahodných pokrmů jsou důležité jak kvalitní potraviny, tak i kuchyňské náčiní. Proto jsou zde výrobky GreenPan™, které vám umožní připravit si jednoduše jídla podle vašich oblíbených receptů a zároveň vám pomohou vyřešit dilema, zda vařit chutně nebo zdravě. S GreenPan™ lze totiž zvládnout obojí zároveň, a to díky vysoce kvalitnímu nepřilnavému povrchu a extrémní tepelné odolnosti. Tyto belgické hrnce a pánve navíc při přehřátí neprodukují žádné toxické látky.

Vaření s GreenPan™ je radost

Praktické výrobky GreenPan™ vynikají dokonale nepřilnavým keramickým povrchem s názvem Thermolon™. Povrch je současně vysoce odolný až do teploty 450°C. Nádobí GreenPan™ je vyrobené z recyklovaných materiálů a díky skvělé vodivosti tepla umožňuje rovnoměrné vaření či smažení při nižších a středních teplotách. Snadno si tak připravíte propečený steak nebo zlatavé palačinky, aniž by se vám cokoliv připálilo.

S kuchyňským nádobím GreenPan™ je i pečení jedna báseň. Výrobky jsou vhodné nejen pro plynové a elektrické sporáky a sklokeramické varné desky, ale také pro použití v pečicí troubě. Nedělní oběd v podobě křupavého kuřátka s pečenými brambory tak vaše rodina jistě ocení.

Ani s mytím nádobí si nemusíte lámat hlavu. Výhodou výrobků GreenPan™ je jejich snadná údržba a čištění. Navíc s nimi uspoříte více energie než při použití běžného nádobí a přispějete tak k ochraně životního prostředí.

greenpan

Získejte slevu na hrnce a pánve GreenPan™

Jak můžete získat slevu na toto prémiové nádobí? Za každých 200 Kč, které utratíte v prodejnách Albert při nákupech od 9. října 2013 do 21. ledna 2014, dostanete jeden bod. Získané body si nalepíte na speciální sběratelskou kartičku a za 12 bodů můžete získat až 70% slevu na nádobí GreenPan™. V nabídce jsou různé druhy hrnců a pánví, takže si můžete vybrat tvar i velikost podle toho, co vám při vaření nejvíce vyhovuje.

Další informace a kompletní pravidla akce najdete na www.albert.cz.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena