Vaření.czMagazínVánoční inspirace pro celou rodinu

Vánoční inspirace pro celou rodinu

Vánoční inspirace pro celou rodinu

Nevíte si rady s tipy na vánoční dárky pro vaše blízké? Zaměřte se na kuchyňské spotřebiče, které usnadní práci a ušetří čas. Pokud vyberete stylové kousky s propracovaným designem, můžete si být jisti, že neskončí zahrabané v kuchyňské lince.

Vánoce
130×
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Vaření.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah
Vánoční dárky pro maminku
Kuchyň a vaření jsou ve většině rodin doménou žen. Přijdou unavené z práce a vrhnou se na chystání rodinné večeře. Proč jim tuto činnost maximálně neusnadnit, aby pro ně vaření nebylo nepříjemnou povinností? Kuchyňský robot KitchenAid je v tomto případě skvělým tipem na dárek. Můžete se spolehnout na to, že vždy odvede perfektní práci, a maminka si mezitím může odpočinout třeba se šálkem dobré kávy. Na robotech této řady vás v prvé řadě uchvátí jejich nadčasový design a elegantní oblé křivky. Tito roboti nejen že skvěle vypadají, ale též jsou vysoce výkonní. Fyzicky náročné šlehání, míchání a hnětení zvládnou levou zadní. S jejich pomocí připravíte zmrzlinu, domácí těstoviny, hamburgery, sladké dezerty a mnoho dalšího.


Vánoční dárky pro tatínka
Dopřejte hlavě rodiny čerstvě připravenou kávu každé ráno. Pákový retro kávovar Smeg v hravém stylu 50. let je tím pravým společníkem, který vás probudí vůní čerstvě připraveného espressa do nového dne. Máte v oblibě raději nadýchané cappuccino? Díky kovové trysce pro našlehání mléka vám ho kávovar připraví v kvalitě jako od profesionála.


Vánoční dárek pro děti
U mnoha dětí je častým problémem, že nedostatečně pijí. Jak je v takovéto situaci motivovat? Darujte jim pod stromeček dětské láhve Sigg s roztomilými obrázky či oblíbenými pohádkovými postavami. Tyto lahve líbivého designu si děti zamilují. Kromě jiného jsou vyrobeny z jednoho kusu hliníku, čímž je zaručena jejich těsnost, trvanlivost a nízká hmotnost. Díky speciální výrobní technologii jsou zdravotně nezávadné, neabsorbují pachy ani chutě.

Všechny uvedené tipy na dárky nakoupíte online na eshopu Potten & Pannen - Staněk (www.pottenpannen.cz).
user-icon

autor Kubik

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena