Vaření.czMagazínTvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Tvarohový fitness krém - když mlsání lahodí

Tvarohový fitness krém z Mlékárny MILTRA je vyroben z mléka z vlastního chovu krav, pasoucích se v té nejčistší přírodě Beskyd a Orlických hor.

3718×

Víte, že svou štíhlou linii můžete podpořit i jinak, než jenom cvičením a zdravou ovocnou nebo zeleninovou stravou? Unikátní směs zákysu a tvarohu ze šetrně zpracovávaného mléka představuje jedinečnou, lehkou, ale výživnou pochoutku, díky které můžete jako milovník kvalitního aktivního životního stylu mlsat a přitom se stále cítit fit.

Pravidelné pochutnávání si na jemném Tvarohovém fitness krému z Mlékárny MILTRA, s vysokým 10,5% obsahem bílkovin, nízkým 2% obsahem tuku a s obsahem probiotických mikroorganismů, je vždy dobrým přítelem všech vyznavačů aktivního životního stylu. Hodnota bílkovin v tomto produktu dosahuje až trojnásobek obsahu bílkovin klasických jogurtů. Tvarohový fitness krém je navíc chuťově velice lahodný, což se o většině nízkotučných výrobků nedá říct.

Tvarohový fitness krém z Mlékárny MILTRA je vyroben z mléka z vlastního chovu krav, pasoucích se v té nejčistší přírodě Beskyd a Orlických hor. Kravám se dostává té nejkvalitnější péče a výživy, která se pak odráží ve vysoké kvalitě mléka, a díky šetrné pasterizaci si uchovává veškeré organismu prospěšné látky a živiny. Proto mléko z Mlékárny MILTRA patří mezi nejkvalitnější mléka na českém trhu. Tvarohový fitness krém je navíc lehce stravitelný i pro jedince s laktózovou intolerancí.

Kysanou mléčnou pochoutku si můžete dopřát ke snídani, svačině i večeři jako čistou tvarohovou variantu, nebo ji dochutit medem, müsli, ovocem či zeleninou. Směs zákysu a tvarohu je vhodná i jako náhrada jogurtu nebo majonézy ve studené i teplé kuchyni.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena