Vaření.czMagazínTaké vás někdy bolí hlava?

Také vás někdy bolí hlava?

Také vás někdy bolí hlava?

Kocovina, to snad každému velmi známé slovo! Většina z nás se po velmi vydařeném flámu neprobudí zrovna s nejlepší náladou a není také divu, protože náš organismus zažil po douhé době šok, kdy tělo má spát a místo toho jste celou noc vesele tančili.

10238×
Už naši dědečkové používali různé vyprošťováky. Takový ten nejstarší byl, že si druhý den máte uvařit kompot ze sušeného ovoce, to totiž obsahuje spoustu látek, které zbavují naše tělo škodlivin. Tvrdé nátury pijí lák z okurek, ale někomu to vyloženě chutná, jako třeba mě! Stejně tak kefír odvádí škodlivé látky z těla, ale myslím si že je to spíš individuální a každému sedne nebo také někdy nesedne určitá léčba. Co je ale osvědčené? Spolkněte živočišné uhlí zapijte ho velikým množstvím vody a bude vám o poznání lépe. Většina lidí si myslí, že jim z bolehlavu pomůže káva, ale to je veliký omyl. Kofein rozproudí krev a bude vám ještě hůř! Nejlepší rada však je - berte vaší kocovinu s nadhledem, stát se to může každému!
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena