Pestrý svět chutí jménem Monin

Pestrý svět chutí jménem Monin

Již po tři generace rodina Monin pracuje na tvorbě ochucených sirupů té nejvyšší kvality.

13340×

Olivier Monin – prezident firmy a pokračovatel v rodinné tradici firmy, založené roku 1912 jeho dědečkem říká:

"Již po tři generace má rodina pracuje na tvorbě ochucených sirupů té nejvyšší kvality. Každý rok pečlivě kontrolujeme nejkvalitnější přírodní suroviny z více než 22 zemí a vybíráme jen ty nejlepší z dodavatelů. Pak tyto suroviny zpracováváme bez konzervačních látek. Bez ničeho, co by mohlo znehodnotit jejich čistou chuť. To, co získáváte v každé láhvi Monin je ten nejjemnější sirup. Jsem přesvědčen, že zkušenosti a zaujetí naší rodiny pocítíte z každého našeho výrobku."

Použití produktů Monin

Káva

K přípravě Vaší kávy nebo espressa použijte kávová zrna nejvyšší kvality, která pečlivým pražením získala tu nejlepší vůni a chuť. Nápoj dotvořte se stejnou pečlivostí, jakou jste věnovali jeho přípravě a použijte nejlepší dostupný sirup – Monin. Dodejte své kávě, cappuccinu, latte, mocca, macchiato a frappe atraktivní příchuť, vůni a ještě mnohem víc...

Kulinářské umění

Použijte množství příchutí Monin při přípravě marinád, omáček a salátových dressingů stejně dobře jako zákusků. Dokonalé pro zdůraznění a zesílení dominantní chuti.

Chlazené nápoje

Sirupy Monin jsou považovány za nejlepší způsob ochucení limonád, sody nebo ledových čajů, aniž by získaly nadměrnou sladkost.

Mražené nápoje / Granita

Tyto drinky jsou typické svou nenáročnou přípravou, nízkými vstupními náklady a mohou se stát atraktivní a velmi ziskovou položkou Vašeho nápojového lístku. Jsou výborné jak pro dospělé, tak i děti. Ideálním produktem Monin pro přípravu tohoto typu nápojů je Monin ovocné pyré s minimálním obsahem ovoce 50%

Cocktails

Sirupy Monin Vám umožní vytvářet množství překvapivě chuťově a barevně výrazných alkoholických i nealkoholických cocktailů. Přes Margarity, Colady, Daiquiri, Belini atd. jejich použití je neomezené.

MONIN: Základní charakteristikou je: NO FAT - NO PRESERVATIVES - NO CHOLESTEROL.

Samozřejmě se jedná o charakteristiku produktu Monin samotného, což už nemusí platit o výsledném cocktailu, kterého je součástí. Oblibu a kvalitu těchto sirupů na mezinárodní úrovni dokládá fakt, že společnost MONIN je členem IBA (Mezinárodní Barmanská Asociace). MONIN sirupy jsou vyrobeny z přírodních ovocných a rostlinných výtažků a neobsahují tuky, cholesterol a konzervační činidla. Proč se sirupy MONIN těší oblibě u barmanů? Důvodem může být vysoká koncentrace, barvivost , chuť, aroma a v neposlední řadě také tvar lahve (vhodný na free style).

Pro lepší orientaci si můžeme sirupy rozdělit na :

  • - ovocné (tvoří většinu portfolia)
  • - vhodné pro přípravu ochucených káv (caramel, amaretto, vanilla, chocolat, noisette...)
  • - protipóly klasických alkoholických nápojů (blue curacao, triple sec, bitter, piňa colada, mojito mint... )
  • - speciality ( sangria, spicy, bazalka, tiramisu, apple pie...)

Firma Monin nestagnuje a každý rok přináší nejméně dva nové druhy sirupů, které reagují na nové trendy.

Více informací o produktech MONIN a firmě Zanzibar s.r.o., která tyto produkty distribuuje v ČR, získáte na stránkách www.monin.cz

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena