Vaření.czMagazínNovinka na trhu vestavných spotřebičů

Novinka na trhu vestavných spotřebičů

Novinka na trhu vestavných spotřebičů

Na český trh vstupuje nováček v nabídce vestavných spotřebičů - značka Bauknecht. Domácí spotřebiče této značky jsou na evropském trhu zastoupeny více než 90 let.

2194×

Spotřebiče Bauknecht charakterizují moderní technologie, určené pro zkvalitnění rodinného života, a maximální efektivita při vaření. Nabídka pečících trub, mikrovlnných trub, varných desek, myček, chladniček a odsavačů je nyní k dispozici s 5ti letou zárukou.

Vice informací o domácích spotřebičích Bauknecht naleznete na stránce: http://www.bauknecht.cz/

Pro značku Bauknecht je typická snaha učinit život svých zákazníků snazší a pohodlnější. Proto zavádí koncepce, které přinášejí ještě více pohodlí a také ohleduplnější vztah k životnímu prostředí. Svůj přístup naplňuje inteligentními řešeními, která šetří čas a umožňují žít aktivněji. Filosofie značky je postavena na třech pilířích: pohoda (díky zdravému vaření a životnímu stylu), komfort (díky chytrým technologiím usnadňujícím život) a životní prostředí (ohleduplnost k prostředí, v němž žijeme).

Mezi nejzajímavější a nejšikovnější produkty můžeme zařadit určitě trouby Bauknecht, které představují inovativní technologie v mimořádném designu. Každý uživatel ocení nízkou spotřebu energie a bohaté příslušenství.

Hlavním představitelem je model BLPM 8110/PT - Pyrolytická horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem, jejíž design je kombinací skla a ušlechtilé oceli, se skvěle hodí do moderní i tradiční kuchyně. Trouba nabízí řadu užitečných funkcí a vylepšení, která pečení usnadní a zpříjemní. Například pečení na více úrovních, kdy lze připravovat až 3 pokrmy současně, aniž by docházelo ke směšování jejich vůní a chutí. Neméně důležitou je teplotní sonda, díky níž trouba sama ohlásí dosažení perfektního stavu pečení a automaticky se vypne. Zpříjemnění přináší i funkce NO PREHEAT, která výrazně zkracuje předehřívání trouby. Nejen pečení, ale také údržba je nesmírně jednoduchá - vnitřní část dvířek tvoří celoskleněný povrch Smart Clean pro snadnější údržbu trouby.

Klasickou troubu je dobré doplnit mikrovlnnou troubou ve stejném designu. Mikrovlnné trouby Bauknecht nabízejí mnohem více možností, než pouhý ohřev jídel. Každý kuchař může nyní otevřít prostor své fantazii – mnohostranné funkce umožňují nejrůznější způsoby přípravy pokrmů, například křupavé pečení a smažení na talíři Crisp.

Samozřejmostí ve škále produktů Bauknecht jsou varné desky, kde je na výběr z různých šířek a to 30, 60, 77 nebo 90 cm ve variantě vaření na plynu, sklokeramice i opomínané indukci, které doplňují odsavače par a to jak ostrůvkové tak nástěnné... stačí si jen vybrat vhodné provedení do Vaši kuchyně.

Co v moderní a pohodlné kuchyni nesmí chybět je myčka nádobí. Mnoho lidí si již práci v kuchyni bez myčky nedokáže představit a není divu ... myčka nádobí poskytuje opravdu pohodlí a vy máte o starost méně a času na zábavu více.

Mytí nádobí

S novými myčkami nádobí Bauknecht nyní každá hospodyně získá v kuchyni ještě více komfortu: mycí sílu patentované technologie PowerClean™ Max, která dokonale odstraní i připálené nečistoty a to i z velkých kusů nádobí, větší flexibilitu díky speciální třetí zásuvce na příbory Pro Comfort a nízkou spotřebu energie a vody díky senzoru Green Intelligence™.

Všechny zmíněné technologie a vychytávky má model myčky nádobí Bauknecht GSXP 6143 TR.

Vestavné spotřebiče Bauknecht se objeví v nabídce vybraných kuchyňských studií, elektro prodejnách či internetových obchodů během května. V nich se zákazníci mohou se značkou seznámit a také se dozvědět více o komplexní nabídce produktů.

Ke všem spotřebičům bude u všech obchodních partnerů automaticky poskytována 5letá záruka, protože značka se vyznačuje kvalitními produkty.

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena