Vaření.czMagazínNejžhavější designové styly pro letošní Vánoce

Nejžhavější designové styly pro letošní Vánoce

Nejžhavější designové styly pro letošní Vánoce

Přemýšlíte čím letos vylepšíte vánoční výzdobu nebo jak prostřete štědrovečerní stůl? Nabízíme vám několik stylových variant, které budou pro letošní svátky zaručeně správnou volbou. Jaké to jsou?

12621×
Retro styl
Roztomilý styl padesátých let od ornamentů po prostírání a další ozdůbky na stůl – vánoční stromky, sněhuláčci a další vánoční motivy ze skla a přírodních materiálů. Pokud jste si oblíbili tradiční ozdoby ze slámy, i letos budou hitem. V případě, že se rozhodnete pro tento styl, pokuste se dodržet klasickou barevnou kombinaci – červená, zelená, zářivě bílá.
Kouzelné zimní království
Tato varianta vnese do vašeho domova chladivou atmosféru a bělostnou eleganci. Typickými motivy jsou sněhové vločky, sněhuláci, hvězdy nejen v bílém, ale také světle modrém a stříbrném provedení. Pokud by se vám kombinace zdála příliš fádní, oživíte jí jemnými růžovými nebo fialkovými odstíny.Zářivé vánoce
Tento styl se vyznačuje nádhernými třpytivými zlatými ornamenty, ozdobami ze skla, peří a dalších jemných materiálů. Nic nezkazíte papírovým vystřihovaným krajkovým prostíráním.Stříbrné prvky na skleněných talířích a sklenicích nesmí chabět. Kouzlo a elegance tohoto stylu jsou natolik všestranné, že jej využijete i při jiné slavnostní příležitosti.Kombinujte
Pokud nechcete měnit vaši vánoční výzdobu od základu a chcete využít i starší ozdoby, snažte se o klasickou kombinaci barev – červená, zelená, zlatá a bílá nebo zkombinujte univerzální bílé, zlaté a stříbrné ozdoby a doplňky s nově dokoupenými - v některém z trendy odstínů – světle růžové, fialkové nebo ledově modré. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ, u žádného by neměly chybět svíčky barevně sladěné s celkovým stylem.S použitím zdroje: Room in a Kit, 2004 (Carmen Natschke)
user-icon

autor 100

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena