Vaření.czMagazínNákup potravin přes internet

Nákup potravin přes internet

Nákup potravin přes internet

Proč zbytečně trávit čas v supermarketech, když si dnes přes internet můžeme objednat domů v podstatě cokoliv?

15348×

Nakoupit přes internet pro čtyřnohé miláčky granule nebo konzervy již dnes není nic zvláštního. Navíc mnohdy, i přes poštovné, ušetříme desítky nebo stovky korun oproti kamenným obchodům. Nakupovat ovšem pomocí internetu běžné denní potraviny každému přijde podivné, přitom má tento způsob nakupování řadu pozitiv.

Nákup potravin přes internet ušetří čas i peníze

Ať už ve vaší domácnosti obstarává nákupy kdokoliv, jistě mi dá zapravdu, že pravidelné velké nákupy nepatří právě k nejpříjemnějším aktivitám. Hledání místa k zaparkování, kličkování vozíkem mezi dalšími zákazníky a složité pátrání v regálech může trvat i více než hodinu. Navíc často bezmyšlenkovitě nakupujeme i další potraviny, které jsme neměli v plánu. S nákupem přes internet a dovozem až do domu toto vše odpadá. Jediné co musíme udělat, je zadat objednávku, domluvit si dovoz na určitou hodinu a pak už jen zaplatit a naskládat potraviny do ledničky.

Kam a za kolik mi zboží dovezou?

Největší konkurence je samozřejmě v hlavním městě. Internetové obchody zabývající se rozvozem potravin však působí napříč republikou, není tedy problém najít obchodníka, který nám zboží doveze i do nejzapadlejší vesničky. Pro lidi bez auta je taková možnost jistě lákavá. Cena takového dovozu se odvíjí od počtu ujetých kilometrů, některé internetové obchody ale nabízejí dopravu zcela zdarma nebo zdarma od určité hodnoty zboží. Zaplatit lze v hotovosti, kartou a pro stálé zákazníky řada obchodů nabízí i jednorázové měsíční platby převodem z účtu.

Je-libo z potravin něco speciálního?

Nejen běžné denní potraviny lze pořídit přes internet. Vegetariáni, milovníci biopotravin či zahraničních specialit již jistě někdy využili služeb některého ze zásilkových obchodů, kde seženou opravdu vše. Do rukou internetového obchodníka můžeme vložit i organizaci rodinné oslavy po stránce občerstvení. Za výhodné ceny nám až na práh našeho domu dovezou chlebíčky, dorty, obložené mísy a miniřízečky, vše bez starostí a práce.

Nejen týden co týden méně stresu z nakupování v přeplněných supermarketech, ale i taková předvánoční výpomoc v podobě objednávky vánočního cukroví přes internet mnohé hospodyňce ubere vrásek. Můžete to vyzkoušet třeba již letos! 

Foto: Pixmac.cz
user-icon

autor Michy

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena