Vaření.czMagazínKuchyně na splátky – jak získat kuchyň snů, kdo nabízí nejlepší podmínky?

Kuchyně na splátky – jak získat kuchyň snů, kdo nabízí nejlepší podmínky?

Kuchyně na splátky – jak získat kuchyň snů, kdo nabízí nejlepší podmínky?

Pořádná a dobře zařízená kuchyně je nedílnou součástí snad každého domova. Vznikají v ní totiž ty nejlepší snídaně, obědy a večeře vařené s láskou, které si pak vychutnává celá rodina. Co však dělat v případě, že na zařízení kuchyně nestačí dostupné finanční prostředky?

350×
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Vaření.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Pokud jsou náklady na potřebné vybavení do kuchyně vyšší než momentální finance, je možné tzv. první půjčku zdarma. Jedná se o půjčku bez úroku a bez dalších poplatků, kterou nabízí celá řada nebankovních společností. Díky této půjčce klient nepřeplatí ani korunu navíc.

Celou řadu půjček lze nyní navíc vyřídit online z pohodlí domova, takže zbyde více času na výběr kuchyně snů. Půjčka online není ničím ojedinělým – dnes je nabízí již každá druhá společnost, včetně společnosti Essox. Více o úvěrech nabízí např. webový portál Navigátor Úvěrů.

Spotřebiče a další vybavení, které má vydržet dlouho, se vyplatí nakoupit na kvalitních a ověřených e-shopech s dobrou reputací. Ovšem doplňky a vychytávky lze zakoupit levně např. na čínských e-shopech. Celou řadu chytrých vychytávek nabízí např. AliExpress.

Kuchyně na splátky – kdo je nabízí a jak to funguje?


Na splátky do kuchyně se dá pořídit téměř cokoliv, od dřezů a skříněk až po regály na víno. Kdo nákup kuchyně na splátky nabízí? Jedná se např. o dobře známý a velmi populární e-shop Alza, který umožňuje kuchyň nakoupit po malých částkách v až 48 splátkách.

Mezi další e-shopy nabízející tuto možnost patří např. Asko, jehož doménou je zejména nábytek a bytové doplňky. Pro kuchyň snů je zde možné využít tzv. konfigurátor kuchyní, díky kterému si zákazník může nejprve vyzkoušet zkombinovat různé prvky kuchyně dohromady.

Konfigurátor umožní zákazníkovi ujistit se před samotnou koupí, že vše stylově vyhovuje. V rámci tohoto e-shopu se jedná o splátkový program na bázi revolvingového úvěru. Poskytovatelem splátek e-shopu Asko je společnost Home Credit.

Nejen kuchyně, i koupelny na splátky nabízí obchod Siko. Poskytovatelem úvěrů tohoto obchodu je Hello bank!. Jak takové nakupování na splátky probíhá?

Většinou je možné zboží na splátky zakoupit od určité ceny, např. 1 000 Kč. Dále má zákazník možnost zvolit si požadovanou dobu splatnosti a v některých případech také možnost schopnost splácet pojistit. Každý e-shop má však většinou podmínky, které se mírně odlišují, a tak se vyplatí pročíst si podmínky konkrétního obchodu.

Pozor na půjčky – kdy se nevyplatí?


Úvěrový trh je plný zdánlivě výhodných nabídek nejrůznějších společností. Jdou však tyto půjčky opravdu tak výhodné, jak se prezentují? Problematické jsou zejména úvěry nabízené nebankovními společnostmi. Tyto půjčky totiž často cílí na rizikové zájemce, kteří mají se splácením problémy.

Mezi tyto půjčky patří např. půjčky bez doložení příjmu, půjčky bez registru nebo půjčky pro zadlužené. Ty se obecně vyznačují extrémně vysokými úroky a dalšími poplatky. Doporučuje se tak nejprve podívat se na tzv. celkový přeplatek, kdy zájemce o půjčku zjistí, kolik ve finále zaplatí.

Mnohdy se tak odhalí, že půjčka výhodná není. Je také dobré projít si recenze a hodnocení dané společnosti, které často prozradí, zda je společnost spolehlivá či nikoliv. Vyplatí se také mít na paměti, že i malé půjčky mohou vést k dluhové pasti.

Rozhodně se tedy nevyplatí půjčovat si na zbytečnosti, bez kterých se člověk obejde. Sem patří např. dárky nebo dovolená v exotické destinaci. Půjčovat by se mělo pouze na nezbytně nutné věci, které budou zároveň investicí do budoucna.

user-icon

autor Kubik

Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena