Vaření.czMagazínKuchařka pro báječné tchyně

Kuchařka pro báječné tchyně

Kuchařka pro báječné tchyně

Díky téhle knížce si každá maminka zaslouží titul "tchyně roku". Autorkou je totiž zkušená jedenatřicet let vdaná dáma se dvěma dospělými dcerami, dvěma zeti, jedním vnoučkem a čtyřmi kočkami.

2223×

Díky téhle knížce si každá maminka zaslouží titul „tchyně roku!“ Ať už si ji koupí sama, nebo ji dostane od „mladých“ jako dárek pro radost, získá knihu plnou nejen receptů a lákavých fotografií, ale i poznatků a zkušeností, se lžičkou psychologie (autorka prošla psychoterapií a dvouletým tréninkem rodinných konstelací) a hlavně náručí lásky.

Autorka kuchařku začala psát, když vdávala dceru a při přípravě svatebního pečení ze starých zápisníků vytahovala málem zapomenuté recepty po mamince, od kamarádek nebo ozkoušené recepty ze starých časopisů. V knize je pak doplnila tradičními recepty z babiččiny kuchyně (cacarda, caletky), rychlými jídly pro nečekané návštěvy a navrch přidala moučníky, nad nimiž partneři jejích dcer blaženě pomlaskávají.

PhDr. Helena Chvátalová je redaktorka, bývalá šéfredaktorka časopisu Děti a my a scénáristka. Je autorkou knih Jak se žije dětem s postižením, Malá povzbuzení pro mámy a táty, 300 rad pro první rok s dítětem a spoluautorkou několika dalších knih. Dvakrát získala 1. cenu Vládního výboru pro zdravotně postižené občany v kategorii děl písemně publikovaných. Zabývá se také osobnostním rozvojem, absolvovala dvouletý výcvik rodinných konstelací. Je jedenatřicet let vdaná, má dvě dospělé dcery, dva zetě, zatím jediného vnoučka a čtyři kočky.

 

Knihu můžete získat na stránkách Nakladatelství SmartPress.

 

Obchodní informace
Formát 172 x 240 mm
Pevná vazba, celobarevné
cca 200 stran, cena 399 Kč
ISBN 978-80-87049-40-2
Vyjde v listopadu 2011

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena