Vaření.czMagazínKouzelné chvíle tvoření s novým kuchyňským pomocníkem

Kouzelné chvíle tvoření s novým kuchyňským pomocníkem

Kouzelné chvíle tvoření s novým kuchyňským pomocníkem

Dokážete si představit svůj život bez báječných potěšení v podobě moučníků, koláčů a dezertů?

2111×

Vzpomeňte si na nezapomenutelné zážitky z dětství: vůni čerstvě upečených moučníků vycházející z kuchyně, mamičinu úžasnou bábovku, babiččin s láskou opatrovaný recept na jogurtový dort… a mnoho příjemných chvil sdílených při ochutnávání vynikajících dobrot. Tolik radosti a smíchu kolem narozeninového dortu nebo při oslavách a svátcích.

Chystáte se připravovat pečivo, pěny a moučníky pro Vaši rodinu a přátele, abyste mohli znovu zažít tyto kouzelné okamžiky? Nová řada kuchyňských pákových robotů TEFAL Masterchef Gourmet+ je tu zde proto, aby Vám pomohla.

Co všechno dokáže Masterchef Gourmet+

Masterchef Gourmet+ Vám usnadní každodenní přípravu a udělá z pečení tu nejsnadnější věc! K tomu, aby se Vám povedl našlehat dokonalý sníh, není třeba být expertem. Díky mimořádné technologii balónové metly z pružného drátu a vrstvou silikonu se příprava pečiva stane hračkou.

Masterchef Gourmet+  je tu pro Vás, abyste mohli popustit uzdu své fantazii. Umožní Vám připravit ty nejúžasnější recepty! Se svou robustní konstrukcí z litého kovu a elegantní mísou z leštěné nerezové oceli bude zabírat čestné místo na vaší kuchyňské lince.

Masterchef Gourmet+ byl vyvinut speciálně pro lidi jako jste Vy, kteří milují pečení a chtějí posouvat hranice ještě dále. Vás bude doprovázet každý den při přípravě Vašich výtvorů – od základních k těm nejsložitějším!

Kouzelné chvíle tvoření!

Přejete si sdílet s Vašimi dětmi vzácné okamžiky, připravovat domácí moučníky a pečivo...ale nechcete trávit hodiny v kuchyni?

Není třeba být expertem, abyste uspěli! Masterchef Gourmet Vám pomůže rychle a bez námahy přichystat košíčky, cookies, dorty, korpusy na koláče, těsto na pizzu a mnohem více!

TEFAL - Masterchef gourmet+

Kuchyňský pákový robot

Popis: Patentovaná šlehací technologie Flex Whisk: pro vzdušný a pevný sníh z bílků, perfektní našlehání i jediného vejce.

Plášť z litého hliníku: odolný a robustní

Hnětací metla z litého hliníku uhněte až 1,8 kg těsta na koláč. Hnětací hák z litého hliníku uhněte až 800g těsta na chléb nebo pizzu.

Masterchef gourmet+ má planetární pohyb mixovacích háků a metly pro rychlé a hladké výsledky. Součástí je nádoba z broušené z nerezové oceli objem nádoby 4,6 l.

Pokaždé dokonale tuhý a nadýchaný sníh, i v malém množství!

Díky speciálně navržené vrstvě pružného drátu dosáhne metla snadno až na dno mísy a ušlehá všechny suroviny. Díky ní v okamžiku našleháte lehký a vzdušný sníh! To vše zařídí balonová metla.

Metla z litého kovu - ideální pro přípravu těst na moučníky a lehkých těst na košíčky, muffiny, cookies, čokoládový dort a odpalované těsto.

Hnětací hák z litého kovu - Vychutnejte si domácí těsto na pizzu, čerstvý chléb nebo výtečnou briošku. Díky masivnímu hnětacímu háku není hnětení žádná dřina!

Více najdete na www.tefal.cz

Článek obsahuje komerční sdělení.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena