Vaření.czMagazínGastroslovník v novém

Gastroslovník v novém

Gastroslovník v novém

Dnes jsme pro Vás spustili staronový gastroslovník. Zajímá vás, co se změnilo? Pak si rozhodně přečtěte náš informační článek o tom, co je nového a co zůstalo zachováno.

12527×

Co v gastroslovníku se změnilo?

Na první pohled se vlastně nezměnilo nic zásadního. Zůstal zachován základní vzhled, abecední rozcestník a seznam pojmů. Můžete tedy listovat a klikat stejným způsobem, jako doposud. Samozřejmě zůstaly zachovány všechny pojmy. K některým slovíčkům gastroslovníku však přibyl jeden nenápadný obrázek. Je to obrázek fotoaparátu . Co obrázek znamená? Jasně, znamená, že dané slovíčko, daný pojem, obsahuje kromě textového popisu také fotografii. Můžete se tedy podívat, jak netradiční suroviny a pokrmy vypadají, a už vás nic nezaskočí, ani pro vás nic nebude tabu. Díky této novince se na každé stránce gastroslovníku zobrazují navíc náhodná slovíčka, která obsahují právě fotografie. Na ně můžete samozřejmě kliknout. Tím navštívíte zvolené slovíčko. Kromě toho všeho můžete zkoumat recepty, které obsahují příslušný pojem. Pokud tedy navštívíte pojem "cizrna", zobrazí se vám pod vysvětlením pojmu náhodně vybrané pojmy z gastroslovníku, 7 receptů obsahujících v ingrediencích cizrnu. Jestliže u slovíčka nejsou žádné recepty, můžete si vybrat jiný pojem ze seznamu nejhledanějších pojmů dne. Jako bonus můžete u každého pojmu využít tip. Ten Vám umožní hledat recepty, které obsahují jakoukoliv vámi vybranou ingredienci, na kterou si vzpomenete. Pokud máte nějaké otázky, nápady nebo připomínky, napište nám je do diskuze pod článkem. Gastroslovník najdete na této adrese:https://www.vareni.cz/pojmy/ - Gastroslovník nebo hlavním menu, záložka gastroslovník.
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena