Domácí těstoviny s pestem

Domácí těstoviny s pestem

<p>Domácí těstoviny s pestem jsou lahůdkou nejen pro milovníky italské kuchyně. Jistě jimi potěšíte i rozmazlené české jazýčky. Domácí těstoviny Michal připravuje v chytrém přístroji s názvem <a href="http://kuchynske-roboty.heureka.cz/kenwood-fp-950/" target="_blank">Food Procesor FP950</a> značky Kenwood, který mu těsto sám naváží i vyhněte.</p> <p>Recept na bayalkové pesto naleznete na stránce: <a href="http://video.vareni.cz/bazalkove-pesto-k-testovinam/">Video: Bazalkové pesto k těstovinám</a>.</p>

Video
2080×

Tentokrát si s Michalem Nikodemem připravíme domácí těstoviny. Dochutíme je pestem, které jsme si připravili v jednom z minulých dílů.

Domácí těstoviny s pestem jsou lahůdkou nejen pro milovníky italské kuchyně. Jistě jimi potěšíte i rozmazlené české jazýčky. Domácí těstoviny Michal připravuje v chytrém přístroji s názvem Food Procesor FP950 značky Kenwood, který mu těsto sám naváží i vyhněte.

Recept na bayalkové pesto naleznete na stránce: Video: Bazalkové pesto k těstovinám.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena