Vaření.czMagazínAlpro Menu: Chytré a chutné vaření se sójou

Alpro Menu: Chytré a chutné vaření se sójou

Alpro Menu: Chytré a chutné vaření se sójou

Sójové výrobky Alpro jsou ideální ingrediencí pro všechny milovníky moderní kuchyně, kvalitních potravin a zdravého životního stylu.

4140×

Sójové výrobky Alpro jsou ideální ingrediencí pro všechny milovníky moderní kuchyně, kvalitních potravin a zdravého životního stylu. S jejich pomocí lze vykouzlit kompletní odlehčené menu od předkrmu až po lahodný dezert. Připraví se z nich úžasné koktejly, výživné snídaně, svačinky obědy i večeře. Sójové nápoje Alpro, sójová alternativa smetany Alpro Cuisine i sójové dezerty se velmi snadno zakomponují do nejrůznějších receptů a obohatí tak každodenní jídelníček. Se sójou se zkrátka otevírají nové kulinářské obzory - stačí jen vyzkoušet recepty se sójovými výrobky Alpro a užít si vitalitu z přírody i ve své kuchyni.

Navštivte oficiální stránky Alpro

Vyzkoušejte pro zpestření a odlehčení zařadit do jídelníčku sójový nápoj Alpro Original. "Úžasný je třeba v koktejlech, které v letních měsících příjemně osvěží. V zimní teplé variantě naopak zaručeně zahřejí a zasytí. V takovém případě si lze usnadnit práci použitím ochuceného sójového nápoje, skvělé chutě dosáhneme například smícháním vanilkového nápoje s malinami." popisuje své zkušenosti se sójovými výrobky šéfkuchař pražské restaurace Soave Jan Souček.

Novinka v podobě sójové alternativy smetany Alpro Cuisine je ideální pro přípravu nejrůznějších smetanových jídel i k zapékání. Zkuste ji občas použít místo klasické smetany do tradičních českých pokrmů, jako je svíčková omáčka nebo kulajda. "Alpro Cuisine skvěle chutná v nejrůznějších obměnách s těstovinami nebo se zapečenými brambory a připraví se z ní i vynikající dresink na salát," dodává Jan Souček.

Díky použití Alpro výrobků při vaření jsou připravená jídla lehce stravitelná a představují vhodnou součást vyváženého a pestrého jídelníčku. Sójový nápoj Alpro Original obsahuje vápník přispívající k udržení zdravého stavu kostí a zubů, vitamin D, který podporuje správnou funkci imunitního systému, a kvalitní bílkoviny rostlinného původu, které napomáhají k udržení optimální svalové hmoty. Výrobky Alpro navíc neobsahují žádná umělá barviva, konzervanty ani umělá sladidla a vyrábějí se ze sójových bobů, které nejsou geneticky modifikované. Kvalitní obaly umožňují uchovávat neotevřené výrobky Alpro při pokojové teplotě, díky čemuž se ušetří místo v ledničce a není problém vytvořit si dostatečnou zásobu, a mít tak výrobky vždy po ruce, připravené k použití do oblíbených receptů.

Kuchařka s recepty

 

Vyzkoušejte deset jednoduchých a chutných receptů v kuchařce s názvem Alpro menu: vaříme se sójou. Kuchařka je zcela zdarma.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena