Zatočte se špinavým nádobím. Navždy!

Zatočte se špinavým nádobím.  Navždy!

Rodinná oslava, oběd nebo jen setkání pár přátel a už se nám v kuchyni kupí celá hromada špinavého nádobí. Co s tím?

2366×

Rodinná oslava, oběd nebo jen setkání pár přátel a už se nám v kuchyni kupí celá hromada špinavého nádobí. Zlikvidovat jí je pro ty, jež vlastní myčku nádobí otázkou chvilky, ale docílit perfektně čistého nádobí bývá někdy pořádná fuška.

Ani sebelepší myčka si neporadí s některou špínou tak dokonale, jak bychom si představovali. A tak se po hodině mycího cyklu rozčilujeme nad skleničkami, které nemají lesk, nad příbory, které vypadají, jakoby měly lety nastřádanou patinu, ale do jasného stříbra mají hodně daleko, nad talíři, na kterých ulpěly zbytky zaschlých jídel.

Tady už je každá rada drahá, kvalitní myčka, kvalitní prostředky a přesto nejste spokojeni. Lámete si hlavu co s tím? Jak tento problém vyřešit? Už nemusíte, my pro vás máme totiž konečně řešení! Tým redakce Vareni.cz za vás provedl malý průzkum, při kterém se testovaly účinky jednotlivých čisticích prostředků na nádobí. A na který, že se můžete jednoznačně spolehnout?

Zvolit standardní nebo multifunkční výrobek?

Multifunkční systém nabízí pohodlí a výhody. Jediná tableta v sobě totiž skrývá všechny funkce, které jsou nutné pro perfektně čisté a blýskavé nádobí. Standardní systém zajistí dokonalou čistotu vašeho nádobí, ale je třeba zároveň použít i doplňkové přísady jako je oplachovač a sůl, popřípadě také vůně. Tím dosáhnete perfektně čistého nádobí včetně optimálního změkčení vody.

Naši redaktoři se nezávisle na sobě shodli na vítězi v kategorii multifunkční přípravek, a pomyslnou zlatou medaili udělili přípravku Somat Multi Perfect Gel, který, jak jsme zjistili, je na našem trhu prvním multifunkčním gelovým přípravkem „vše v jednom“, který je určen pro mytí nádobí v myčkách. Díky odděleným komorám jde o de facto nejlepší multifunkční gel na našem trhu. A jaké jsou další výhody?

  • Rychleji se při mycím procesu rozpouští a účinkuje okamžitě.
  • Výhodou je také možnost dávkování dle potřeby v případě, že nemáte myčku zcela plnou nebo je nádobí jen lehce zašpiněné.
  • Použití je jednoduché, nemusíte rozbalovat tablety, pouze nalijete potřebné množství prostředku do zásobníku na tablety.
  • V případě potřeby je také možné nalít malé množství gelu přímo na špinavé nádobí, což umožní vyšší účinnost. Aktivní složky gelu totiž působí déle na nečistoty a efektivně je odstraní.

Velmi dobrý dojem na nás udělaly také tablety Somat Multi Perfect, a to zejména díky tomu, že obsahují aktivátor nízkých teplot, díky kterému umyje nádobí perfektně už při teplotě 40°C. Oproti mytí při běžné teplotě 60°C se tak prokazatelně sníží spotřeba energie o 40%! Což, jak určitě uznáte, je pro nás ekologické aktivistky velké plus a rozhodně proti tomu nebude protestovat ani vaše peněženka.

Foto: Pixmac.cz

user-icon

autor Vilienka

Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena