Vaření.czMagazínVykoledujte si nápadité Velikonoce

Vykoledujte si nápadité Velikonoce

Vykoledujte si nápadité Velikonoce

Velikonoční přípravy vrcholí a obchody Albert ve sběratelské kampani inspirují ke společnému jarnímu <br />tvoření s rodinou a přáteli.

1215×
Užijte si Velikonoce na vlně inspirace se svými blízkými

Vytvořit si vtipné, kreativní a osobité Velikonoce může být zábava. To dokazuje věrnostní kampaň obchodů Albert. Kampaň s názvem „Velikonoce si koledují o nápady“ představuje velikonoční vykrajovátka, tvořítka, pečící formy, zdobičku a další pomůcky na pečení a zdobení od oblíbeného německého výrobce Zenker.

Zákazníci obdrží za každých 200 korun nákupu ve všech prodejnách Albert jeden bod. Od 21. března do 3. dubna pak zákazníci mohou využít speciální velikonoční akce, během které se mohou za svůj dvousetkorunový nákup těšit hned na dva body. Za 10 bodů pak získají zdarma sadu vykrajovátek či tvořítek nebo s výraznou slevou třeba unikátní 3D pečící formu na beránka, zajíce či formu na koláč. Čas na sbírání bodů je do 3. dubna.

Velikonoční sušenky budou bavit malé i velké

Jednou z lákavých odměn velikonoční věrnostní kampaně jsou i vykrajovátka a tvořítka, díky kterým si vykouzlíte veselé jarní sušenky a při společném tvoření si zaručeně užijete i spoustu zábavy.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena