Vaření.czMagazínVečeře se šéfem? Mnohem více!

Večeře se šéfem? Mnohem více!

Večeře se šéfem? Mnohem více!

Máte chuť na něco dobrého? Restaurace-menu poradí, kde Vám to uvaří.

3059×

Najíst se dá skoro všude, ale dobře a chutně jenom někde. Za peníze, které si restaurace účtují, zpravidla čekáme kvalitu. Realita bývá mnohdy jiná. Stává se, že poměr kvalita - cena je neadekvátní. Existuje však mnoho restaurací, kam se za dobrým jídlem můžete vypravit bez obav. Především o nich najdete informace na portálu restaurace-menu.cz, který je určen všem milovníkům dobrého jídla a pití. Pokud rádi objevujete nové restaurace, jídla a chutě, je tento portál skvělým informačním zdrojem právě pro Vás! Najdete zde informace o restauracích, gastronomických službách, novinkách ve světě dobrého jídla a především dostatek informací o tom, kde se můžete dobře najíst, případně, co mají kde dobrého. Kromě tipů na to, kam vyrazit za dobrým jídlem a možnosti vybrat si restauraci nejen podle místa, ale třeba i podle toho, na co máte zrovna chuť, nabízí portál restaurace-menu.cz také informace o specialitách a aktuálních nabídkách restaurací, kterých je v ČR přes 10.000, pozvánky na speciální gastronomické akce, ochutnávky, sezónní nebo tematické menu vybraných šéfkuchařů - mnohdy doplněné i poukázkou na slevu. Najdete zde také soutěže o zajímavé produkty, vouchery na degustační menu, pozvánky na výjimečné gastronomické události, ale také zajímavosti ze světa gastronomie, profily a rady šéfkuchařů, případně jejich recepty.

Pokud se zajímáte o kvalitní gastronomii, portál restaurace-menu.cz má pro Vás tento týden speciální nabídku: Chtěli byste navštívit legendární podnik Zdeňka Pohlreicha Café Imperial? A co byste řekli možnosti povečeřet přímo se „šéfem“? Pokud navštívíte www.restaurace-menu.cz a zúčastníte se ankety, můžete možná právě Vy získat pozvání na čtyřchodové degustační menu pro dvě osoby za účasti samotného šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha. Šance na výhru trvá do půlnoci 18.6.2011

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena