Užijte si léto s grilem na dřevěné uhlí Cattara ROYAL

Užijte si léto s grilem na dřevěné uhlí Cattara ROYAL

Grilování k letnímu období neodmyslitelně patří. Pokud plánujete investovat do nového grilu, zároveň se však nechcete vzdát klasiky na dřevěné uhlí, sáhněte po modelu Cattara ROYAL. V následujících řádcích vám představíme jeho vlastnosti a parametry.

Maso, Chutě
332×
Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Vaření.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah
Gril na dřevěné uhlí disponuje pevnou ocelovou konstrukcí, která je navíc doplněna o precizně zpracovaná madla a další kovové prvky. Potěší vás, že madla jsou dostatečně velká, takže se snadno uchopí, a tím pádem je manipulace jednoduchá a pohodlná. Gril Cattara ROYAL má však mnohem více předností.

Gril Cattara ROYAL a jeho vlastnosti
Přestože jsou momentálně v módě spíše plynové a elektrické grily, stále jsou někteří lidé zastánci toho, že maso a zelenina chutnají nejlépe na dřevěném uhlí. Gril Cattara ROYAL má oboustrannou regulaci ventilace a jeho rošt na uhlí má nastavitelnou výšku od 9 do 21 centimetrů. V přední části se nachází dvířka, skrze která se snadno doplňuje uhlí během grilování.

V neposlední řadě můžete do grilu umístit grilovací pánev a nechybí ani odkládací rošt, kde snadno uložíte už ugrilované pochoutky, abyste udrželi jejich optimální teplotu, než se dogriluje vše ostatní. Zároveň je nezbytné podotknout, že vyklápěcí víko disponuje teploměrem, a tím pádem máte neustále pod dohledem teplotu uvnitř grilu.

Kde grily Cattara koupit?
V případě, že sháníte grily Cattara, podívejte se do pestrého produktového portfolia e-shopu Obchod77.cz, kde si zaručeně vyberete. V nabídce nechybí ani výše popsaný model Cattara ROYAL, jenž je velice oblíbený pro své rozměry a také další parametry. Co se ceny týče, tak konkrétně tento gril na dřevěné uhlí vyjde na 3 295 korun. Investice se vám však rychle vrátí, a to v podobě perfektně připravených pokrmů. Tak neváhejte a objednávejte, abyste si užili letní období se vším všudy.
user-icon

autor Kubik

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena