Vaření.czMagazínSushi - lahůdka z japonské kuchyně

Sushi - lahůdka z japonské kuchyně

Sushi - lahůdka z japonské kuchyně

Suši se může zdát velmi složité na přípravu, ovšem opak je pravdou. K přípravě suši vám bude stačit několik speciálních ingrediencí, které již dnes koupíte na každém rohu. Potřebovat budete také speciální podložku ze špejlí, pomocí které se Suši balí - ale můžete také improvizovat. Nakonec ještě nesmí chybět šikovné prsty a mlsný přítel nebo přítelkyně, kterým uděláte radost a navíc je okouzlíte tím, že Suši zvládnete připravit sami, tak jak vás to naučí Michal Nikodem a Honza Kuželka ve videu. Michal nám ukáže, jak připravit základní rolku Sake Maki s lososem.

Video
1309×

Další díl školy vaření je z japonské kuchyně. Nebojte se - o hůlky nepůjde. Honza Kuželka a Michal Nikodem vám předvedou, jak vyrobit to nejlepší suši na světě!

Suši se může zdát velmi složité na přípravu, ovšem opak je pravdou. K přípravě suši vám bude stačit několik speciálních ingrediencí, které již dnes koupíte na každém rohu. Potřebovat budete také speciální podložku ze špejlí, pomocí které se Suši balí - ale můžete také improvizovat. Nakonec ještě nesmí chybět šikovné prsty a mlsný přítel nebo přítelkyně, kterým uděláte radost a navíc je okouzlíte tím, že Suši zvládnete připravit sami, tak jak vás to naučí Michal Nikodem a Honza Kuželka ve videu.

Michal nám ukáže, jak připravit základní rolku Sake Maki s lososem.

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena