Vaření.czMagazínPropadněte rychlému zavařování a připravte si zdravé marmelády a zavařeniny

Propadněte rychlému zavařování a připravte si zdravé marmelády a zavařeniny

Propadněte rychlému zavařování a připravte si zdravé marmelády a zavařeniny

V dnešní době je výroba vlastních domácích pochutin určených ke konzumaci čím dál oblíbenější. Pro své děti a koneckonců ani pro sebe nechceme kupovat ošizené marmelády a zavařeniny, které jsou plné "éček" a nikomu nechutnají. Ty kvalitnější výrobky bývají často předražené, a tak udělají velkou díru do peněženky. Zvlášť pokud jste zvyklí konzumovat tyto produkty několikrát do týdne. Domo-elektro a jejich zavařovací hrnce vykonají téměř veškerou práci za vás!

5065×

Domácí zavařování je čím dál oblíbenější záležitostí

Nynější hospodyňky a moderní ženy se učí připravovat zdravější verzi zavařenin v pohodlí domova. Překvapením je, že se jedná o velice jednoduchou, rychlou a snadnou úpravu zeleniny, ovoce, hub či masa. Navíc pokud jednou ochutnáte domácí marmeládu nebo doma zavařené nakládané okurky, nebudete chtít jiné. Maminky mohou připravovat zdravé přesnídávky bez cukru pro svoje potomky, které vyjdou na pár korun a dětem mnohem více chutnají na rozdíl od těch levnějších kupovaných. Zavařování se prostě vyplatí, nejen že si skvěle pochutnáte, ale ve finále vás vyjde na pár korun.

Zavařování není žádná věda ani pro začátečníka

Sterilizace potravin není složitá ani pro ženy, které se se zavařováním teprve seznamují, dokonce tento proces zvládají i muži. Každý rok si můžete vyrobit nové kombinace džemů a marmelád, ovocných sirupů a nakládané pikantní zeleniny. I na dovolenou do Chorvatska, na chatu či pod stan se budou perfektně hodit zavařená jídla, ušetří vám čas a vy si tak mnohem více odpočinete a užijete zábavu s partnerem, rodinou či přáteli. Na jaře se začíná s ovocem, pampeliškovým medem a bezovým sirupem, v létě přichází na řadu kompoty a také vypěstovaná zelenina, z níž se dají vykouzlit různé čalamády. Později přichází na řadu zavařování hub, výroba čatní a pečeného čaje. Receptů naleznete spoustu na internetu nebo ve specializovaných kuchařkách, vlastní fantazii se však meze nekladou. Třeba vymyslíte bezkonkurenčně lahodnou zavařeninu právě vy!

Moderní zavařovací hrnec udělá téměř veškerou práci za vás

Nemusíte se děsit ani při výběru zavařovacího hrnce, sklenic, víček a dalších pomůcek určených pro zavařování potravin. Nabídka je velmi rozsáhlá a vskutku rozmanitá, avšak jakýkoliv kvalitní elektrický zavařovací hrnec vám bude sloužit mnoho let a stane se nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni.

Zajímavým tipem je plně automatický smaltovaný zavařovací hrnec DOMO s výpustným kohoutem, který má termostat a časovač s nastavitelnou dobou až 120 minut nebo s nepřetržitým chodem, tzn. že se po dosažení požadované teploty automaticky spustí časovač a začne zavařování. Hrnec se pyšní příkonem 1800 W. Teplotu lze snadno regulovat od 30 ºC až k bodu varu, čidlo je na rozdíl od konkurenčních modelů velice přesné, při dosažení požadované teploty se spustí zvuková signalizace. Moderní přístroj má navíc ochranu proti přehřátí a chodu nasucho. Do nádoby o obsahu 27 litrů bez problémů naskládáte 14 až 18 zavařovacích sklenic na okurky. Rychle se sami přesvědčíte, že s plnou automatizací se příliš nepředřete a výroba zavařenin vás bude neskutečně bavit! Neváhejte a podívejte se na web experta na zavařovací hrnce Domo-elektro, který vám poradí se vším kolem zavařovacích hrnců!

Text obsahuje komerční sdělení

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena