Vaření.czMagazínPři dietě nemusíte trpět, zpříjemněte si ji

Při dietě nemusíte trpět, zpříjemněte si ji

Při dietě nemusíte trpět, zpříjemněte si ji

Chcete zhubnout pár kilo? Poradím vám, jak si nepříjemné diety udělat příjemnější! I nízkotučná jídla mohou být vynikající, jen je musíte umět udělat.

13189×
Když si odvyknete smažit jídlo na velkém množství tuku, ušetříte spoustu kalorií. Maso nemusí být suché, stačí, když ho podlijete vývarem a přidáte trošku bylinek. Sacharidy pro vás nejsou úplně zakázané, jen je dobré je omezit. Můžete jíst normálně i pečivo, ale platí prostě pravidlo "všeho s mírou". Zeleninový salát je výborná volba, ale přel si ho jogurtem, nebo dokonce majonézou, tak je to špatné. Energetická hodnota salátu se zvýší tak pětkrát, takže vaše celodenní snažení je to tam. V dnešní době je na trhu spousta výrobků, které se dají nahradit, tak toho využijte. Důležitá rada je, abyste si jídlo vždycky vychutnali a hlavně ho snědli v klidu. Na ulici v poklusu vás jídlo vůbec psychicky nenasytí a je to nezdravé. Pokud jste zhubla podle vašich představ, je potřeba si tuto váhu udržet. To je taky veliký problém pro spoustu žen, tzv. JO JO efekt mluví za vše. Jezte pravidelně v malých porcích, ale víckrát denně a pokud vás bude honit mlsná, vezměte si jablko nebo jogurt. Mnohdy se také stane, že se vám pár kilo vrátí. Hlavně nepanikařte, protože příbytek na váze hned nemusí znamenat, že jste ztloustla. Můžete jen zadržovat hodně vody nebo je to blížící se menstruace. Milé dámy, snažte se tyto diety brát s nadhledem, protože pokud vás trápí jen pár kilo, není to takové neštěstí. Hlavně že jste zdravé. Foto: Profimedia.cz
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena