Vaření.czMagazínPozor na chyby při hubnutí

Pozor na chyby při hubnutí

Pozor na chyby při hubnutí

Vy jste ještě nezhubli těch pár nadbytečných kilo? Pokud chcete konečně zhubnout, dejte si pozor na chyby, které by vám mohly poškodit zdraví.

11873×
  1. Rychlé nebo přímo drastické hubnutí zavrhněte! Nedělali byste potom celý život než jen dokolečka hubli a tloustli. Začali byste mít z hubnutí paniku a mohli byste být posedlí. Nejzdravější je hubnout tak do jednoho kilogramu týdně
  2. Čím pomaleji budete hubnout tím je to lepší, protože se nebudete muset tolik omezovat v jídle. Musíte být trpěliví, protože čím pomaleji budete hubnout, tím déle vám nižší váha zůstane.
  3. Jezte různá jídla v malých porcích a klidně 5x denně. Pokuste se přestat sladit a cukr nahradit umělým sladidlem a kupujte nízkotučné potraviny. Vyhněte se nebezpečným potravinám jako je čokoláda
  4. Jezte ji syrovou, dušenou nebo vařenou každý den. Jezte také multivitaminy z lékárny, které obsahují L-carnitin. Je to spalovač tuků
  5. Měli byste alespoň třikrát týdně cvičit! Stačí i půl hodinka, ale je to pohyb, který je velice důležitý. Nejlepší je nechat si poradit od odborníka, protože cvičení na odbourávání tuku je jiné než na formování těla.
Nepropadejte nikdy panice, nemyslete si, že vaše hubnutí je středem světa. Vyhnete se tak psychickým problémům, které potom můžou vyústit v problémy veliké a nejen psychické!
user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena