Vaření.czMagazínNovinky na Vaření.cz

Novinky na Vaření.cz

Novinky na Vaření.cz

Ti z vás, kteří nás navštěvují pravidelně, si jistě všimli, že za poslední týden jsou denně aktualizovány recepty a články. Pokud nevíte, čím to je, tak se nyní o obsah Vaření.cz stará nová stálá redaktorka...

13720×
Ano, čtete správně. O obsah se od března stará redaktorka Jana Machalová. Příchod jara je totiž na Vaření.cz ve znamení změn. Každý všední den se budou objevovat nové články v rámci týdenních témat a recepty. Také probíhají drobné úpravy webu vedoucí ke zkvalitnění našich služeb.

Z vaší strany je zde stále možnost soutěžit, odpovídat na anketní otázky, hodnotit kvalitu receptů, zapojit se do diskuzí k receptům a článkům, ale také obohacovat nás o vaše oblíbené recepty / sdílet s námi vaše oblíbené recepty.

Ale pozor! Je tu pro vás další šance! Je vaření váš koníček? Máte zkušenosti "s psaním článků"? Zkoušíte stále nové recepty a chtěli byste se o ně podělit? Chcete s námi spolupracovat? Nyní máte příležitost. Chtěli bychom zájemcům z řad registrovaných uživatelů Vaření.cz umožnit externí spolupráci s Týmem Vaření.cz. Jestliže jste tvořiví, máte přístup k internetu, taky zájem, ale hlavně chuť a čas, neváhejte a zašlete nám své příspěvky - hlavně články a recepty na email [email protected] Tým Vaření.cz vyhodnotí vaše nejlepší příspěvky a jejich autorům bude nabídnuta spolupráce.

Také bychom vám chtěli oznámit, že ode dneška je zde opět možnost objednat si emailové novinky Vaření.cz. Pokud chcete být informováni o nejnovějších receptech, můžete si ve své registraci ZDARMA nastavit zasílání novinek emailem. Pak už vám budou denně, obden, týdně nebo měsíčně chodit emailem nejnovější informace z našeho portálu. Sami si můžete nastavit četnost odesílání, formát emailu a z příchozího emailu máte přímou možnost se přihlásit na svůj účet. Pokud nebudete s touto službou spokojeni, můžete ji kdykoliv zrušit.

Opravdu chceme slyšet váš názor! Postrádáte něco na Vaření.cz? O čem byste chtěli číst? Co vás zajímá a co vám chybí? Nebojte se nám napsat. Vaše nápady, připomínky, komentáře jsou vítány. Neváhejte a napište nám!

Foto:Profimedia.cz

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena