Vaření.czMagazínNetradiční dárky z čokolády

Netradiční dárky z čokolády

Netradiční dárky z čokolády

Čokoláda, produkt opředený řadou mýtů a tajemství, je jedním z dárků, kterým nic nezkazíme. Pozornost ve formě čokolády můžeme dát v mnohém provedení. Sladkou tabulkou možnosti nekončí.

9723×

Čokoládové pouzdro na iPhone

Obyčejnou tabulkou čokolády, ať už je jakékoliv značky nebo kvality s extra obsahem kakaa, nepřekvapíme. To se však nedá říct o skvělé napodobenině čokoládových kostiček ve formě pouzdra, do kterého šikovně schováte iPhone. Čokoládové pouzdro na iPhone samozřejmě není k jídlu, použitým materiálem je silikon, aby zvládl iPhone ochránit před poškrábáním displeje a nárazy. Obal nijak neporuší jeho funkčnost, jen bude o něco "sladší". Cena za čokoládové pouzdro se pohybuje okolo pětiset korun.

Čokoládový notebook

Náhražkou klasické bonboniéry, zejména pro technické nadšence, kolegy v práci a ty, co nedají bez notebooku ani ránu, může být právě imitace notebooku skrývající sladké tajemství. Otevíratelný papírový obal překvapí mléčnou čokoládovou klávesnicí, vetšinou o gramáži 125 nebo 200g s možností vlastního potisku. Čokoládový notebook seženeme ve specializovaných prodejnách na originální dárky.

Mravenci v čokoládě

Pokud obdarovaný rád zkouší nové věci, nebrání se nepříliš obvyklým pokrmům, zkuste sáhnout po "čokoládovém hmyzu". Mravenci sami o sobě jsou velkou pochoutkou, navíc obsahují látky působící jako silné afrodiziakum. Mravenci jsou ručně pražení, poté obalováni v čokoládě a podávají se jako chuťovka. Balení obsahuje jen pár delikatesních kousků.

Čokoláda na tělo

Oblíbená je i tzv. body čokoláda. Tuba na body paint (kromě čokoládové je k sehnání i s ovocnou příchutí) bývá opatřena štětečkem a použití je jasné už podle názvu. Štětečkem malujeme na tělo podle fantazie, ideální dárek pro muže i ženy. Obdobou s menším objemem jsou čokoládová pera.

Čokoláda různých tvarů

Placaté tabulky čokolády a nejrůznější mini kuličky, slzičky, kostičky v bonboniérách jsou začátkem výběru. Pro pobavení lze sehnat originální kousky ve tvaru intimních partií, spodní prádlo doplněné na intimním místě kouskem čokolády apod. Dokonce se vyrábí i čokoláda připomínající sportovní činnosti (sada čokoládový tenis, čokoládový golf, čokoládové létání). Na pracovní nadšence čeká i čokoládová sada nářadí.

Další variantou čokoládového dárku jsou svíčky. Vybíráme ale jen ty kvalitní, v prodejnách specializovaných na zboží k aromaterapii. Jen tak si můžeme být jisti, že po pár minutách zapálená svíčka provoní obdarovanému celý byt.

Foto: Pixmac.cz
user-icon

autor Michy

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena