Vaření.czMagazínNejlepší recept na koupi nového auta - Autonabídka.cz

Nejlepší recept na koupi nového auta - Autonabídka.cz

Nejlepší recept na koupi nového auta - Autonabídka.cz

Chcete se vypravit za kulinářskými zážitky? V novém autě si vychutnáte i cestu!

2379×

Že je koupě auta složitý, zdlouhavý a únavný proces? To už dávno nemusí platit. Dnes si totiž můžete opatřit nový vůz přes internet - snadno a bezpečně. Na český on-line trh právě vstupuje projekt Autonabídka.cz, který se zaměřuje na zprostředkování prodeje nových a předváděcích vozů od autorizovaných prodejců v ČR.

Hlavní výhody portálu spočívají v přehledném, snadném vyhledávání a objemu dat o nabízených autech - všechny parametry a vlastnosti, ale např. i hodnocení ostatních zákazníků máte hezky pohromadě. Čas, který byste jinak strávili pátráním na internetu nebo ježděním po autosalonech, tak můžete věnovat - třeba zkoušení nového receptu.

Jak probíhá koupě? Velmi jednoduše. Když už máte jasno s výběrem vozu, zadáte nezávaznou poptávku. Ostatní za vás pak vyřídí Autonabidka.cz a příslušný prodejce, který má auto skladem. Abychom nezapomněli - služby našeho portálu jsou pro vás zcela ZDARMA.

Proč byste nám měli důvěřovat? On-line zprostředkování prodeje nových aut není žádný experiment, ale fungující model prověřený lety a osvědčený v zahraničí. Nekupujete „zajíce v pytli“ - kupujete pečlivě vybrané auto od spolehlivého prodejce. Za projektem navíc stojí společnost ShopStream CZ, s.r.o. společně s MITON CZ, s.r.o., který má na svědomí velmi úspěšné projekty jako Slevomat.cz, Heureka.cz a další.

Tak tedy - ať vám chutná.

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena