Vaření.czMagazínNěco na zub od Ježíška

Něco na zub od Ježíška

Něco na zub od Ježíška

Vánoce jsou každým dnem blíž a blíž. Nabízíme vám jako již každoročně malou inspiraci na vánoční dárky, které mají co dočinění s gastronomií.

2205×

Vánoční dárek do stovky

Také obdarováváte své kolegy či kamarády drobnostmi? Pak určitě uznáte, že natrefit na zajímavý dárek, který zároveň nezatíží příliš vánoční rozpočet, je nadlidské umění. Nedávno jsem v jedné kavárně ochutnala zajímavou horkou čokoládu, kterou si každý může jednoduše připravit sám. Jedná se o čokoládovou kostku na špejli, která se vloží do horkého mléka a mícháním se postupně rozpouští. Tuto novinku v dárkovém balení seženete bez problémů na internetu a nestojí více než 40 korun. Potěší mlsné jazýčky mužů i žen.

Vánoční dárek do pětistovky

Gurmánům možná udělá radost keramický hrnec na utopence či rychlokvašky, lze jej použít i na nakládaný hermelín. Bez problémů se vejdete do čtyř stovek, proto můžete dokoupit ještě zajímavé druhy koření, které se hodí k nakládání, což takhle pískavici, saturejku nebo medvědí česnek?

Vánoční dárek do tisícovky

Konec trápení s neposlušnou vývrtkou a rozdroleným korkem může znamenat dárek v podobě elektrického otvíráku na víno. Praktický mlýnek na led se zase hodí každému, kdo holduje nealkoholickým i poněkud ostřejším koktejlům. Zástupkyně starší generace mohou ocenit strojek na těstoviny, neboť právě mnohé maminky či babičky nedají dopustit na domácí nudle, špagety či fettuccine.

Vánoční dárek do pěti tisíc

Neuvěřitelné ulehčení práce přinese všem těm, kteří denně vaří, elektrický kuchyňský spotřebič zvaný pomalý hrnec. O pomalém hrnci jste možná již zaslechli, slouží k přípravě nejrůznějších druhů masa a omáček. Bez vaší asistence vykouzlí delikatesu, zatím co pracujete, nakupujete či se věnujete svým koníčkům. Podle velikosti rodiny si můžete zvolit objemově nejvhodnější hrnec. Nejmenší typ konstruovaný pro 4 osoby seženete již za cenu lehce převyšující tisícikorunu.

Vánoční dárek nad pět tisíc

Pokud vaše vánoční finanční možnosti nejsou příliš omezené, dá se pořídit ledacos. Od nejmodernějších spotřebičů, drahých archivních vín, po gastronomický zážitek. Ještě zbývá čas naplánovat si oslavy konce starého a začátku nového roku. Právě takový plán můžeme rodině nadělit pod stromeček. Co třeba silvestrovskou noc strávit v některém z jihomoravských sklípků? 

Foto: Photos.com
user-icon

autor Michy

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena