Konečně bujon, který dá vašemu jídlu tu správnou chuť

Konečně bujon, který dá vašemu jídlu tu správnou chuť

Extra silný bujón od Maggi v sobě obsahuje chuť a sílu, se kterou vaše jídlo získá chuť a vůni, tak charakteristickou pro kvalitní pokrmy předních kuchařů.

3501×

Extra silný bujón od Maggi v sobě obsahuje chuť a sílu, se kterou vaše polévky, omáčky a šťávy na maso získají typickou chuť a vůni, tak charakteristickou pro kvalitní pokrmy předních kuchařských mistrů.

Je nabízen v třech variantách: hovězí, zeleninový a slepičí

Více informací najdete na www.maggi.cz

 

MAGGI Extra silný bujón

Bujon je vyroben z kvalitních surovin a každá kostka má chuť a sílu 1/4 kg hovězích žeber! Vývar z žeber je v gastronomických kruzích považován za nejkvalitnější. Vhodný k ochucení všech jídel, kterým chcete dodat silnou chuť a vůni masa. Můžete použít k dochucení polévek, gulášů, omáček nebo šťávy pečeného masa, má totiž univerzální použití. 


MAGGI Extra silný zeleninový

Když si chcete vychutnat silnou zeleninovou polévku, ideální je sáhnout po novince z řady Maggi Extra silných bujónů: Maggi Extra silný zeleninový bujón obsahuje chuť sedmi druhů pečlivě vybrané kořenové zeleniny a směsi bylinek. Vše bez přidaného glutamátu a konzervačních látek.

Navíc obsahuje olivový olej, který se v poslední době stává v české kuchyni stále populárnějším – a to nejen pro svou specifickou chuť, ale i pro své příznivé účinky na lidský organismus.

Extra silnou zeleninovou chuť v každé kostce můžete použít při přípravě polévek, zeleninových jídel a příloh.

MAGGI Extra silný kuřecí

Pro dochucení drůbežího masa, a to ve všech formách, nebo pro milovníky silné kuřecí polévky, je ideální Maggi Extra silný kuřecí bujón – ten je plný chuti a vůně drůbežího masa. Neobsahuje žádné přidané konzervační látky.

Maggi Extra silný slepičí uplatníte v silných vývarových polévkách, ale i v omáčkách a při přípravě drůbežího masa.

Co je to bujon:
Bujon je silný masový nebo zeleninový vývar v tuhém skupenství. Používá se jako dochucovadlo pokrmů, které šetří čas a energii. Jeho použití je všestranné – pro polévky, omáčky, šťávy, saláty atd. Milovníci intenzivní chuti a vůně pokrmů jistě ocení ideální řešení pro moderní kuchyni – Extra silné bujony od Maggi.

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena