Kdo je to ten Pohlreich?

Kdo je to ten Pohlreich?

Kdo by neznal kuchařský fenomén poslední doby jménem Zdeněk Pohlreich. Jméno tohoto kuchaře je snad slavnější než samotná kuchařská show Ano, šéfe, díky které se proslavil.

13437×

Kdo je Zdeněk Pohlreich?

Zdeněk Pohlreich se narodil 10.dubna 1957 a v současné době je jedním z nejznámějších šéfkuchařů v České republice. Díky účinkování v pořadu TV Prima nazvaném Ano, šéfe!, mu můžeme také smělé říkat „vtipný moderátor“. Kromě toho Zdeněk vlastní také dva prestižní podniky Café Imperial a Divinis Ristorante. Praktické zkušenosti v oblasti vaření získal také v zahraničí. Konkrétně v Nizozemí a Austrálii.

Kde se inspiroval pořad Ano, šéfe!?

Pořad Ano, šéfe!, má mnoho společného s britskou televizní reality show Hell’s Kitchen – česky Pekelná Kuchyně. Koncept pořadu se sice liší, ale Zdeněk Pohlreich je stejně sprostý a občas i krutý a arogantní, jako hlavní hrdina Pekelné Kuchyně, šéfkuchař Gordon Ramsay. Proto diváci, kteří obě tyto televizní show znají, velmi často Zdeňka a Gordona srovnávají.

Kde můžeme Zdeňka Pohlreicha potkat nebo vidět?

Zdeněk se jistě velmi často vyskytuje na půdě svých dvou restaurací. Kromě toho již nyní připravuje společně s TV Prima nový pořad s názvem Na nože! Také se s ním můžete setkat v Pražském kulinářském institutu, což je velmi známá a kvalitní škola vaření.

Jen tak mimochodem, na portálu Centrum.cz naleznete přehledný TV program, kde naleznete vysílací časy nejen pořadu Ano, šéfe nebo Na nože.

Nejlepší hlášky Zdeňka Pohlreicha

Blbý jídlo na špinavejch talířích, to bude ňáká specialita.

Všude sejra v tom jídle, všude, všude. Z čeho by vařili český kuchaři, kdyby tam nemohli dát sýr do toho jídla, to by mě zajímalo.

Hospoda to není krasobruslení.

Kuchař neotvírá flašky a neleje to po talířích, kuchař vaří.

Bych mu roztrh prdel až k lopatkám.

Když si to dáš dvakrát, tak si z toho můžeš spíchnout slipy.

Tohle kdybych sněd celý, tak se mi budou zejtra u prdele rojit včely.

Pokud znáte nějakou vtipnou hlášku Zdeňka Pohlreicha, napište nám ji v diskuzi pod článkem:-)

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebovám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2021. Všechna práva vyhrazena