Vaření.czMagazínEminem tloustne a má problémy

Eminem tloustne a má problémy

Eminem tloustne a má problémy

Američani patří k nejobéznějším národům světa a obezita se nevyhýbá ani celebritám. Příkladem je slavný rapper Eminem s nadváhou 17Kg. Tato baculka začíná plnit i české bulvární plátky.

19585×

BMI přes 31

Rapper Eminem, vlastním jménem Marshall Bruce Mathers, přibírá na váze. Eminem prodělal během vánoc 2007 zápal plic spojený se srdečními potížemi a díky nemoci ztloustl na neuvěřitelných 90 Kg. Vzhledem k jeho výšce 170cm znamená, že má BMI (Body Mass Index) = 31,1. To znamená nejen nadváhu, ale dokonce obezitu. Eminemovi nejspíš velmi chutná. Podle našich výpočtů by měl zhubnout hrozivých 17 Kg, aby dosáhl optimální váhy.

Spousty problému na jednoho rappera

Eminem se poslední dva roky potýká s řadou osobních problémů. Zabrat mu dává především nový sňatek s Kim Mathersová a smrt jeho nejlepšího přítele rappera Proofa. Jeho matka navíc ve své knize „Můj syn Marshall, můj syn Eminem“ tvrdí, že její syn trpí maniodepresivní psychózou a své tvrzení opírá o několik zásadních faktů. Eminem to tedy nemá lehké a jak to s ním dopadne je jen na něm.

Fastfoodové peklo

Eminemovi neprospívá americká fastfoodová jednotvárná strava a také to, že tráví příliš mnoho času hraním počítačových her. Z workholika se tak stal povaleč a Eminemovi tak může kromě zdravotních problémů hrozit i finanční krach. A tak stres a deprese zahání jídlem.

Malý tip na závěr. Vaše vlastní BMI si můžete vypočítat na naší kalkulačce: BMI kalkulačka

Zdroj: internet

user-icon

autor Vilienka

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena