Vaření.czMagazínDopřejte si mandlové, rýžové a lískooříškové potěšení

Dopřejte si mandlové, rýžové a lískooříškové potěšení

Dopřejte si mandlové, rýžové a lískooříškové potěšení

Rozmazlete svoje chuťové pohárky mandlovým, rýžovým nebo lískooříškovým nápojem. Nové Alpro nápoje nejsou určeny pouze vyznavačům zdravého životního stylu.

2198×

Rozmazlete svoje chuťové pohárky mandlovým, rýžovým nebo lískooříškovým nápojem. Nové Alpro nápoje nejsou určeny pouze vyznavačům zdravého životního stylu, ale i všem, kteří by rádi zpestřili svůj jídelníček a doplnili ho o lahodnou pochoutku. Neobsahují laktózu, mléčné bílkoviny ani lepek. Všechny nápoje jsou obohaceny o vápník a vitamíny, mají nízký podíl nasycených tuků a neobsahují umělá dochucovadla, barviva ani sladidla. Představují významnou složku různorodé a vyvážené stravy, která je pro nás všechny velmi důležitá.

Podívejte se na stránky www.alpro.com/cz nebo navštivte facebookovou stránku www.facebook.com/alpro

Mandlový nápoj: Jedinečná lehká chuť mandlí

Mandlový nápoj Alpro se vyrábí z plodů nejlepších středomořských mandloní. Ocení ho lidé, kteří si udržují štíhlou linii, protože ze všech rostlinných nápojů Alpro obsahuje nejnižší počet kalorií na porci (48 kcal v jedné sklenici nápoje - 200 ml). Je obohacen o vitamín E, který je důležitým antioxidantem. Litrové balení mandlového nápoje Alpro je k dostání v sítích prodejen Tesco, Interspar a Makro. 250 ml variantu nápoje pořídíte v DM drogeriích.

Rýžový nápoj: Sladký, jemný a krémový

Rýžový nápoj Alpro je stoprocentně přírodní nemléčný nápoj, který se vyrábí z nejkvalitnější hnědé rýže. Nápoj je sladký, krémový a jemný. Oblíbí si ho všichni, kterým chutná mléčná rýže. Obsahuje vitamín D, který podporuje správnou funkci imunitního systému. Litrové balení je k dostání v sítích prodejen Tesco, Interspar a Makro.

Lískooříškový nápoj: Vydatná a chutná svačinka

Pro milovníky oříšků je připraven lískooříškový nápoj se sytou chutí a jemnou, krémovou konzistencí. Vyrábí se z nejkvalitnějších neporušených ořechů. Je skvělým řešením pro vydatnou svačinku. Alpro lískooříškový nápoj nejen skvěle uhasí žízeň, ale také uspokojí touhu po něčem dobrém. Navíc je v něm obsažen vitamín B12, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. 250 ml balení lze koupit v DM drogeriích.

Chcete se dozvědět více? Podívejte se na stránky www.alpro.com/cz nebo navštivte facebookovou stránku www.facebook.com/alpro

Podobné články
Recepty ke článku
Žena.cz
Vareni.cz - objevte něco dobrého

Kontakt

  • Máte nějaký dobrý nápad, připomínku, nebo vám něco na stránkách nefunguje? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře.

    Kontaktovat

Centrum.cz |Atlas.cz Economia 1999 - 2022. Všechna práva vyhrazena